Já jsem to hrál na ZX (nebyl jsem si jistý, ale tu úvodní melodii si pamatuju) a na Didaktiku M, verze by měly byt stejné. Takže hodnocení stáhnu, páč tohle je uplně jiné:-)
@joddy (28.12.2012 19:59): v prvni chvili mne to uplne zmatlo a musel jsem to pustit od startu, abych se presvedcil ze nekoukam na RAMBO, tak tedy commando si pamatuji ze ZX uplne jinak a lepe...
PC verze byla tradičně nejodpudivější ze všech, vrcholně odpudivé bylo i commando.
Arcade verze neměla skládání hlavy zločince (alespoň ve verzi kterou jsem hrál), ale měla střelnici viz video cca 5 minuta.
..a pokazde je ta strelnice jina, koukal jsem i na to video z arcade verze. Nejlepe to fakt bylo udelano na ZX a C64, kde to melo souvislost s filmem...
strelnice v nakym robocopovi byla taky.
ale skladani hlavy si pamatuju vic nez dobre :)
Nevim jak v PC verzi, ja hraval jen tu na Spectru, ale ty mezihry (viz popis hry) nebyly strelba na strelnici, ale osvobozovani rukojmi v pohledu z vlastnich oci (po prvnim levelu) a pote skladani obrazu hlavy zlocince, to bylo myslim po druhem levelu. Oboji bylo na cas.
@mazar1234 (27.12.2012 19:44): taky koukam ze osmibitovy verze co sem hraval na spectru jsou graficky stejny jak dosovka, to je dost na zasmani teda.
arcade byla pecka, graficky, zvukove, jen ta vysoka obtiznost. jak sem to po letech s chuti hral na mame emulatoru :-D
Tak Arcade verzia brutalne odlisna... hraval som na C64 a videl som na ZX spectrume ale teda ta Arcade je totalne odlisna. Zaujimave ako sa lisia rozne platformy v leveldesigne a celkovej hratelnosti. PC verzia ako bolo v tej dobe zvykom uplne najhorsia, ale tam asi dost robi ta dementna CGA grafika ze ano....