Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Robinson: The Journey

08.11.2016
07.02.2017
75
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Do neprobádaných vesmírných hlubin je vypravena kolonizační loď Esmeralda, jejíž pouť nedobrovolně končí na povrchu neznámé planety Tyson III. Robin se tak ocitá ve světě, který je sice obyvatelný, jak se ale již brzy ukazuje, také nevlídný a plný smrtelných nebezpečí. Jeho společníkem je umělá inteligence Higs a záhy i průvodce jeho novým domovem, dinosauří mládě Laika...

Z původního tech dema Back to Dinosaur Island vznikla v roce 2016 explorativní adventura pro PlayStation VR s názvem Robinson: The Journey. V roli novodobého Robinsona se vypravíte na průzkum neznámého světa a ze základního tábora na úpatí hory, kde ztroskotala vaše loď, se dostanete až do neprostupné džungle a jejích bažin. V jednotlivých lokacích nacházíte deníky a poznámky, které vám pomohou poskládat jednotlivé střepiny příběhu. Nalezení všech vzpomínek vám zkomplikuje řada hádanek a množství tvorů, kteří jsou původními obyvateli planety. A tak nejen býložraví dinosauři, ale i masožraví velociraptoři vám zkříží cestu a mládě tyranosaura se stane společníkem při vašem putování.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.