Škoda, že tu tahle hra tak trochu zapadla. Půl roku bez hodnocení... přitom je to fajn věc, která by se zdejším fanouškům interaktivních filmů mohla líbit. Jako po technické stránce je to trochu jednoduché, rozhodně v tomhle nezaujme jako Life is Strange série třeba, ale když už teda někoho nebaví problémy středoškolaček, tak by je mohly bavit problémy (nejen) teenagerů v honbě za svobodou v autoritářské zemi. Dokáže to být dramatické i vtipné, některé postavy přirostou k srdci a příběhově je to relativně originální v herním světě.
Je to teď zrovna i s prequelem za nějakých 5,5€ na Steamu. Doporučuju. Ten prequel teda teď hraju a moc mě to zatím nezaujalo, ale minimálně tahle původní hra stojí za to.