Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Mám obdobný problém. A ten backlog se s každým dnem zvětšuje, protože těch zajímavých titulů vychází víc, než stíhám hrát...
@jones1240 (20.06.2026 22:37): Imho najväčší vinník je veľký backlog asi u všetkých účastníkov. Pár ľudí aj povedalo "to by som si zahral", ale tiež to mám tak, že niečo mi niekto odporučí, ja viem, že by ma to bavilo, ale tých hier mám nachystaných toľko, že to potom trvá aj roky, kým sa k tomu odporučenému dostanem.
@Fritol (20.06.2026 21:35): Je pravda že jsem to koupil na tvůj popud. Kdyby mi to řekl Tul, tak mávnu rukou že mě to bavit nebude :) :D Tak priste jdi na velky sraz a udelej sve hidden gems a vsichni koupi.
Škoda, že tu tahle hra tak trochu zapadla. Půl roku bez hodnocení... přitom je to fajn věc, která by se zdejším fanouškům interaktivních filmů mohla líbit. Jako po technické stránce je to trochu jednoduché, rozhodně v tomhle nezaujme jako Life is Strange série třeba, ale když už teda někoho nebaví problémy středoškolaček, tak by je mohly bavit problémy (nejen) teenagerů v honbě za svobodou v autoritářské zemi. Dokáže to být dramatické i vtipné, některé postavy přirostou k srdci a příběhově je to relativně originální v herním světě.

Je to teď zrovna i s prequelem za nějakých 5,5€ na Steamu. Doporučuju. Ten prequel teda teď hraju a moc mě to zatím nezaujalo, ale minimálně tahle původní hra stojí za to.