@Richmond (11.07.2019 19:29): Já hrál před lety obojí, ale nějak daleko jsem se nedostal. Tak jsem chtěl napravit. A tedy na Heart of China se těším osobně více, takže to si v řádu dní, týdnů, určitě zahraji také.

Rozsahem to jsou menší hry, ale dead endy to řádně komplikují.
Už je to fakt dlouho co jsem to hrál, takže všechny detaily už opravdu nevím. Často jsou ty řešení logické, ale ono leckdy je skoro náročenější najít to, co je třeba vyřešit. Ale já koneckonců žádný mistr adventur nikdy nebyl, takže nemám co soudit.
Podle Hamsterova komentáře to vypadá opravdu velmi lákavě... I když tyhle slepé uličky opravdu nesnáším.
Komentář hodně navnadil, asi to po dohrání Sama a Maxe taky zkusím. Akorát ten reálný čas mě po nedávné zkušenosti s Dark Seed dost děsí...
Ja ti práveže verím. Len ma to pobavilo. Samo mi to pripomenulo pár hier, ktorých hranie by prípadný pozorovateľ označil za maximálny masochizmus a ja by som v komentári tiež len kritizoval a písal, že tam je všetko zlé, ale nakoniec si uvedomil, že aj tak som sa bavil.