Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Heart of China

80
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1991 PCAmiga
Vývojáři:
Dynamix
Heart of China je 2D adventura zasazená do Číny 30. let minulého století. Hlavním hrdinou hry je Jake „Lucky“ Masters, neúspěšné eso první světové války, který si na živobytí vydělává skrz svou cestovní kancelář. Celý život se však Jakeovi obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy ho jakýsi bohatý muž požádá o nalezení dcery, Kate Lomax. Kate byla unesena Li Dengem, místním vládcem, jako jeden z dalších kousků do své sbírky. Ve chvíli, kdy se Jake dozvídá o odměně 200 tisíc dolarů za vyřešení případu, neváhá ani minutu a jde do toho. Musí si ale pospíšit, každý den se totiž odměna sníží o desetinu.

Na své cestě Jake pozná ninju Chi, Kate, kterou zachrání a následně budou cestovat spolu s ním. Později ve hře je lze i ovládat a týmová spolupráce je nutná pro vyřešení některých hádanek. Těch je ve hře celá řada. Důležité také je, že Heart of China je velmi nelineární a má několik různých zakončení. Hra byla ve své době dobře hodnocena, mimo jiné pro výbornou atmosféru ve stylu Dobyvatelů ztracené archy.


Poslední diskuzní příspěvek

Richmond: Ja si z toho od cias 386 dnes pamatam uz len nejaku debilnu akcnu sekvenciu na vlaku ci nieco take, ktoru som opakoval XYZ krat lebo…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.