Akční sekvence jsou tam dvě - simulátor tanku, a šermovačka na střeše vlaku. Naštěstí autoři dali možnost po několika neúspěšných pokusech tyhle sekvence přeskočit. Tank mě bavil, tak ten jsem dal, šermovačka byla lame (jak píše mazar1234), tak tu jsem pak s radostí přeskočil.
Jinak ano, má to takové oldschool dialogy, celé to působí jako dobrodružné brakové romány z těch let ^_^.
Ale já si to fakt strašně užil.
@Red (12.05.2019 10:59): Tak přišlo mi to trochu béčkové :) Některé dialogy byly trochu naivní. Úplně jsem z toho odvařený nebyl. Ale možnná Ti někdo jiný řekne pravý pak, jsou tu i stovková hodnocení.
@Red (12.05.2019 10:00): Mně to přišlo docela dobré, ale není to top hra (alespoň dle mého). Jestli to bude ve slevě, tak asi neprohloupíš. Navíc to není dlouhá hra. O žádné jobovce nevím, dohrál jsem to bez návodu, tak by tam neměl být žádný kiks.
Tak pořád nevím jestli koupit nebo nekoupit. Ta grafika vypadá nádherně, to prostředí atraktivně. Jen nevím, jestli tam nejsou stejný jobovky popsané v komentáři k Rise of the Dragon.