@Mirus (01.07.2016 09:09): Jako jasně používej co chceš, ale dyť jsi sám proti sobě. XPčka už jsou hrozně nemodení. Prostě mě hlava nebere jak to někomu může vyhovvat. Pamatuju, že přechod z XP na 7 znamenal opravdu kvalitativní skok v používání PC. Ale tak dobrý no.. :D
@Mirus (30.06.2016 19:37): Když to funguje na novějších tak proč by to nešlo na XPčkách? :) Jinak mohu jen doporučit, i pro ty co RTS strategie až moc nemusí. Tohle je hodně silný návyk a jsou tam i prvky od civky kdy chci prostě rychle rozvinout technologii abych mohl poslat tank na falangu:)
Jsem na to nějak dostal chuť... a ty vole, v prvním tutorialu jsem strávil hodinu a moc mi to nešlo :D a to si to pamatuju jako jednoduchou RTS, asi jsem zrezivěl. Jinak pamatoval jsem si, že se mi tam líbila hudba, ale ona je fakt super. Možná až moc super na RTS :)
Kdyby se někdo do sbírky sháněl po originálním soundtracku ke hře (DVD verze), nechť hodí svým očkem na můj profil (odkazy) :)
@d4vid (08.06.2013 23:04): Hrál a překládal jsem to hoooodně dávno, ale nastavit se tam pro sandbox dá naprosto všechno. Časové limity nesnáším nikde, takže tady by mě určitě taky sraly a nepamatuji si je, ale musel bych to znovu nainstalovat a na to teď nemám úplně moc čas. Třeba zase časem .)
[neexistující komentář]: tenhle typ 4x strategií mě už sice nebaví, ale možnost hrát sandbox dobývání světa mě přece jen přinutila hru vyzkoušet
...bohužel s časovým limitem na dobytí města a získání území veškerý můj zájem o hru vymizel :)
[neexistující komentář]: pěkněj koment, ale líbílo by se mi kdyby byl víc ofensivnější určitě bych použil pár neutrální obratů a nadávek a přímí útok na odpůrce hry.
Dotaz: Mohl by někdo, kdo má hru nainstalovanou, dohranou a chce si ji zdevastovat :D zkusit, jestli stále funguje hra s tímto?
Jakto? Já normálně rozjel Planescape, Baldur's, dokonce Sid Meier's Civilization (1993).
A na ty úplně nejstarší - DOSBox.
Ano. A i když není podporováno widescreen rozlišení, pokuď nastavíš rozlišení na velikost tvé plochy (ve hře) tak se hra přizpůsobí.
Tak jsem to po dlouhé době (cca 4 let) zase nainstaloval.

Dál jsem si asi 7x po sobě solo hru s AI na hard a krása, pecka, miluju to!... Ať se jdou hry typu Age of Empires III / Civilization IV zahrabat, na tohle nic podobného nemá.
Tulareanus: Tak nekompletní hry nesnáším, koupím i ten :) Od roku 2006 poprvé co budu hrát nějakou (pro mne) novou, realtimovou strategii, krom těch trapného AoE Online. :D MS mi přetrhlo s uzavřením Ensmeble nit a moc se za to na ně zlobím.

Thellwin: Ani ty nezapomeň na Titány, teda datadisk.
Tulareáne děkuji! Už dlouho jsem si chtěl RoN zahrát a totok mě přesvědčilo. Tak po dlouhé době zas nějaké RTS. :)