@Richmond (27.09.2023 14:50): Hm... jako je to už víc jak 20 let, takže si to možná nepamatuju přesně, ale vím, že v tom šlo vypozorovat vzorec - možná to byla návazná sekvence lokací a když člověk uhnul, tak ho to vrátilo na začátek... musel bych si to asi znova zahrát, promiň... ale fakt to jde nějak logicky překonat, nevzdavej to ^_^.
@Richmond (21.09.2023 18:59): ono to mapování není k ničemu, jen se musí počítat s tím, že propojení lokací v podzemí je závislé na tom, z kterého směru přijdu a z kterým odejdu. Takže moje mapa vypadala jako spletenec jednosměrných šipek mezi bublinami lokací (ano, čtverečkový papír je tady asi na nic, lepší čistý). Ale nakonec jsem to dal! ^_^
Tak jsem si udělal dobrý čaj, vzal čtverečkovaný papír, naostřil tužku a jal se mapovat. A zjistil jsem, že je to k ničemu :)
Konečně se mi povedlo dostat se k této hře. Po tolika letech, kdy jsem o hře četl v časácích. Jako první jsem tedy vypnul dabing :) A co je zvláštní, že ač už uběhlo snad skoro 30 let od mého dohrání Rexe Nebulara, tak se mi ten interface okamžitě tuhle hru připomněl. Snad mé nadšení vydrží :)
@kloki38 (komentář): Lepší než psát na začátek "pozor spoilery" je použít spoiler tag jen na kritické části tak, aby si člověk mohl přečíst aspon tu "neutrální" část komentáře. Takhle ten komentář číst nebudu vůbec, protože to třeba někdy budu hrát.