@code (30.08.2015 13:31): Na začiatku to aj mňa bavilo, ale potom ma štvala náročnosť, občas som fakt nemal poňatie, že ako čo spraviť a hra ma príbehovo posielala niekam, ale reálne som predtým potreboval ísť inde, aby som sa vôbec dostal tam, kde ma postavy posielajú + príbeh bol trocha moc ku koncu prekombinovaný.
Chvilku hraju tuhle hru, a je tam geniálně zabavně udělanej systém "hackování" přístupu do emialu a pak následně do terminálu.

Dokonce mně bavilo pročítat všechny emaily :).

Jsem v 038/338 části.

Paráda zatím
V nejnovějším Indie Royale je hra za cca 3,5 - 4 eura v podobě desura a steam kódu (a ke stažení bez DRM ochrany). A k tomu ještě dalších 5 her.
a ty hlasky :D klik na bezdomovce: "Smelly, drunk and asleep. ... It's the american dream"
jsem asi v pulce hry ( progress 164/340) a je to supr, presne takovou hru sem hledal :) neco ve stylu stareho Indiana Jonese .... nejvic sem asi spokojen s obtiznosti, je to tak akorat ze nakonec na to vzdycky sam prijdu, ale zaroven je to dostatecne tezke na to ze kdyz se neco poradi tak mam z toho radost xD ... ne opravdu nesnasim hry se zaseky, v Resonance me prijde ze reseni davaji hodne smysl tak se na to da prijit :) ... zabyval sem se i puzzly kterymi sem nemusel kvuli vice resenim (omotavani dratku na panelu v laboratori - musel sem si udelat nakres a spocitat hodnoty tech pinu a dat dohromady spravny cislo :D challenge, ale uspech potesil :)) .. hra jak ma byt :) i ty situace kdo to vymyslel :D kooperace 3 postav v jeden moment, dve zamestnaj dva lidi, treti de a hackne PC .. masakr :).
Demo je skvělé, ale plná hra je bohužel velmi těžká. Jsem tedy zatím docela rozčarován. Příběh je dost dobrý, ale obtížnost začíná být frustrující.
Jsem sice na zacatku -cca 1,5 hodiny hrani, ale hodne me to bavi a ja si teda komentar potom nenecham utict :)
Je to celkem fajn adventura. Ne až taková pecka jako třeba Gemini Rue, ale neurazí. Pro někoho může bejt problematickej interface (pořád s ním dost bojuju), ale to všechno můžeš posoudit už z poměrně dlouhýho dema.
@Tarhiel (28.06.2012 21:27): Až dohraji tak něco málo napíši, Jinak pokud ti jde o zahrání, tak Resonance prakticky na všech webech získává velice vysoká hodnocení, takže by to za to mělo stát.
Tí z vás, ktorí ste Resonance dohrali, nemohli by ste k nej napísať komentár?