Je tam pár dobrých nápadů ale spousta nedotažených věcí, jako neschopnost kontrolovat parťáky nebo tupá AI. V singlu velká slabota, v multi celkem fajn. Překvapuje mě hned 2x hodnocení nula v poslední době. To lidi dělají snad natruc, nebo ještě nepoznali opravdu špatnou FPS? :)
Nemělo... spůsob krytí je zajímavý, střelba taktéž, optimalizace výborná - grafika něco mezi MW2 a Sniper Elite V2.
Koridorovka, nuda, žádné uvedení do příběhu. AI je na úrovni 'letí po nás granát, nevadí, tak střílejme dál'. O enginu co hra používá jsem nikdy vživotě neslyšel, je to fakt děs běs.
to je ještě větší shit, než jsem čekal. rukopis Lost Planet 2. hodím dvou týpkům pod nohy granát, zařvou "OMG, bacha granát" a stojí tam dál. Boom. nebo když někoho kropím pistolí do těla a s ním to ani nehne, po pěti zásazích se najednou snese na zem.
Já mám nutkání tomu normálně vrazit 0% .. to je snad jediná hra která si to zaslouží xD
edit: ale dávám tomu šanci, držím se! xD čekám že jak si vylepším zbraně mohlo by to být lepší než střílení prakticky naslepo zbraněmi které zní jako když teče voda a headshot dělá míň škody než střelit (asi) žoldáka do nehtu..
Ale dva plusy to má - lost planet 2 oproti tomu vypadá jak sakra dobrá hra a dostal jsem na to chuť xD a za druhé, není tam autoheal.. to čumím
@M.a.t.t. (05.05.2012 20:44): no neříkám, že ve 4ce ne, ty hry jsou obé ve své postatš oničem, ovšem 4ka je aspoň lehce nad půměrem, 5tka podprůměrná, nic víc nic míň, není to v ničem vyjimečné a neporovnávám obě hry ani se sérií, hru beru jako samostatný titul a ta je špatná

k RC_ je to možné, zkoušet to nebudu :)
@Fg (05.05.2012 20:30): Lebo postavy v 4 hĺbku mali :)To že sa zo survival horroru sa stala skôr horrová akcia za negatívum neberiem, nakoľko je to cielená zmena (pre porovnanie ma napadá Dino Crisis 1 a 2) a a tým pádom je aj lineárnejší spôsob hrania v poriadku. Ale koľko ľudí, toľko chutí, Operation Raccoon City na mňa pôsobí ďaleko horšie.
@Fg (05.05.2012 20:16): A tu si nerozumieme, to čo ty nazývaš umieraním, ja nazývam evolúciou. Ten starý smer aj mne sedí viac ale to neznamená, že nový nestojí za nič len preto nemá atmosféru prvých dielov. Zhodneme sa akurát v príbehu, ktorý je klasicky béčkový s rovnako béčkovými dialógmi - ale tak to bolo viacmenej od samého začiatku, akurát od 4 prešvihli rozumnú mieru :)
@Fg (05.05.2012 20:08): Zvláštne, ja si pamätám oproti 4 oveľa lepšie zvládnuté ovládanie a celkom slušnú porciu akčnej zábavy. Ale to že je značka Resident Evil mŕtva nesúhlasím, Operation Racoon City je podľa všetkého prešľap ale určite nie prvý v sérii, uvidíme čo 6 diel.
@M.a.t.t. (05.05.2012 19:48): no byl to mílový krok zpět oproti 4ce a to sem to hrál ještě s kamarádem, nedokáži si představit to hrát sám, to bych s hodnocením musel minimálně odalších 10 dolů :X

jak říkám, jsou rozumější hry než tohle a pokud dopadne 6tka aspoň co se coopu týče, koupím to s kámošem, až to spadne na 10 liber, jinak je RE jako značka asi mrtvá
@Fg (05.05.2012 14:11): Ak ti skutocne 5 prišla až tak zlá (čo úprimne nechápem ale budiž) schválne by si si mal zahrať aj Operation Raccoon City a možno by si ju spätne docenil viac, toto totiž pôsobí ako skutočný prepadák.
@Kostik (05.05.2012 16:24): no já se na to celkem těšil, hlavně kvůli vynikajícím trailerům, ale pak jsem viděl hodně gameplayí a recenzí a raděj teda investuji do něčeho jiného...
Měl jsem tu čest hru vyzkoušet a musím říct, že to je zatím nic moc uvidím co se z tohoto dílu nakonec vyklube.
Pětka náhodou byla supr... tohle ale vypadá, alespoň co jsem viděl z videí, dost divně