I kdyz mi trochu chybi Ada a Leon ze ctverky (6 je opravdu hrozna) tak je to to nejlepsi, co mohlo serii potkat.

Chtel bych jen venkovni lokaci nejak hezky udelanou (ten zacatek je hnus). Medvedi pasti, jámy a prodirani se keři a brodění se bazinami. (Film eden lake). Treba v tomto prekvapi Outlast 2.
Chcel som na to počkať, nakoniec som včera našiel za dobrú cenu krabicu, tak som na to veľmi zvedavý. :)
Mě se zase rozhodil zvuk ve hře, šel popředu. Ale už je to vyřešené nějakým nastavením v grafice.

Hra je teda ale vážně skvělá. Ethan dostává pěknou čočku, člověk ani nemá čas si oddychnout.
No, tak mě to teď spadlo... popravdě nevím, jestli to přece jenom nemám ještě jednou rozehrát na normal, páč by mě fakt dost na***lo, kdyby se mi to stalo při dlouhém neukládání :/

Edit: Aha, spadlo mi to podruhý. Na madhouse obtížnost tedy kašlu... fuck it...

Edit: Fíha, hra mi dokonce shodila windows do Blue Death a musel jsem restartovat celý kompl. To se mi popravdě stalo vůbec poprvé v životě. Good one, RE7!
@SilentWolf (24.01.2017 10:53): Ja som to musel vypnúť, nastavil som ešte grafiku a znovu som to zapol a stále som neveril aké je to vonku škaredé tak som ešte pozeral na youtube ako to vypadá u iných. No...ten začiatok vonku vypadá dosť hnusne :)
Teda... ten venek je vážně škaredě zpracovaný. Prvotní nadšení z venkovního začátku vystřídala touha, co nejrychleji pospíchat do domu - to je vážně hnus. Když za stromy člověk vidí černou zeď textury lesa... to bývalo jako kulisa v závodních hrách, když jsem měl svůj první PC... a hrál na něm Need for Speed 2 :D
@ViRus (23.01.2017 21:12): taky jsem o tom uvažoval, ale vidím to jinak, jak SilentWolf. Možná originální, ale domek se mi nelíbí ani za mák. Ty prachy za to dát nechci. Možna jedině ve slevě :/
@ViRus (23.01.2017 21:12): Máš to u nás nebo jinde? Je s tím docela průser :)

Ti idioti v Capcomu, nebo kdo se jim stará o logistiku, to totálně prasácky zabalili. A to prosím uvnitř té krabice, ne ty krabice. U nás to dopadlo tak, že neuvěřitelně velký procento sběratelek má zničenej domek a další kusy prostě nejsou a nebudou. Mraky toho posíláme zpátky Ceneze :(
Už se těším, až si vyzvednu sběratelku, jak jinak i se steelbookem a šup hned instalace, gamepad, tv, sluchadla, se asi poseru, ale co už :-D
Ja už sa neviem dočkať. Asi dnes pôjdem skoro spať aby rýchlejšie prešiel čas :D
@BINGMAN (23.01.2017 15:52): tak me staci ze to mam o petikilo levnejsi. Za to by mi ten steelbook nestal :-D

Jen lidi proste upozornuji, ze ten madhouse ma pridanou hodnotu pro druhe hrani. Ja to rozjedu na hard. A pokud to bude mit vic koncu tak pak znovu na madhouse.
Pro vsechny, kteri se na to hned vrhnou - obtiznost madman pry upravuje hadanky a meni umisteni klicovych predmetu. Jedna se spis o mensi bonus k tomu, aby druhe hrani bylo opet trosicku jine, a pry se nedoporucuje tou obtiznosti zacinat, pokud to planujete hrat vicekrat. Ona je i normalne zamkla. Predobjednavkovy bonus je jeji odemceni hned.
@SilentWolf (19.01.2017 17:50): To jsou vskutku prazvláštní události....že zrovna mě něco takového unikne :D
"A já věřím člověku co popíše mechanismy že asi nekecá a hrál to a občas i zmínil nějaký zápor, takže to není fanboy."
To je právě jeden z mála těch konstruktivních názorů. Taky se na tu hru těším, ale vzhledem k tomu, že ta hra nevyšla, tak Capcom musí mazat jako fretka.
@pajmič (19.01.2017 17:19): ne, vyšlo to o týden dřív v těch fofr zemích které si to neumí pohlídat. To je ověřená informace a ne žádná fáma, když jsou na netu kompletní playthrough videa apod tak už jsou asi nějaké pochyby mimo mísu. :D

A já věřím člověku co popíše mechanismy že asi nekecá a hrál to a občas i zmínil nějaký zápor, takže to není fanboy. Nicméně kvůli spoilerům čtu jen zlomek názorů, protože zbytek je označený jako spoilerový - do toho nelezu.
@SilentWolf (19.01.2017 16:13): Ta hra oficiálně vychází 24 ne? A v Japonsku o 2 dny později. Takže pokud někde nijak neunikla novinářská verze, tak to musí být dojmy z dema. Ten ohlas hráčů je stejnej hazard, jako s oficiálníma reckama. Mnoho zaujatých pacholků nebo fanboyů, kterým vadí, že má Leon jinak učesanou pěšinku to zadupou. A na druhou stranu hoši, kteří tomu plácnou 100% bez ohledu na nic. Těch pár konstruktivních názorů je vzácnější než šafrán na poušti, Nehledě na to, že těch pár tisíc názorů je sotva 1% ze všech, co si hru zakoupili nebo ukradli.
10 hod je tak akorát ... já to určo vemu na hard, takže se na těch 12 asi dostanu.
A je to venku...takze Reddit prolezly spoilery. Podle vseho je hra dost dobra. Herni doba s VR na normal 9,5h.
@kuler91 (12.01.2017 21:24): Pokud vím, tak se ve hře vyskytují dvě hratelné postavy, kde jedna je bezbraná a schovává se před T viráky, tedy nuda. A s druhou sbíráš předměty, zbraně apod.
Celkově doufám, že to bude dobře vyvážené Akce-adventura a minimum kakání v koutě.
@kuler91 (12.01.2017 17:50): K dohrání dema návod není třeba. Ten je třeba jen k získání dirty coin, který nemá s koncem nic společného a je to jen odměna právě pro ty, co se vyžívají v hádankách.

Co se samotné hry týče, já to zatím vidím na největší podobnost se hrou Alien: Isolation. A ten mě bavil moc a moc.
@SilentWolf (12.01.2017 17:43): Kupuješ ? Já o tom přemýšlím, protože krom Andromedy nic v hledáčku aktuálně nemám :(
Každopádně bojím se, že mě to bude srá* ... doufám, že celá hra není postavená na nějakých "nelogických" hádankách nebo v horším případě nutnosti šmejdit v každém rohu a rozmýšlet se co, kde, jak zkombnuju, abych se dostal dál ...
Připadají mi dost ujeté ty návody na demo, kde je popis, co člověk musí udělat, aby to dohrál ... tomuhle já neříkám zábava a podobných prvků jsem si užil v minulosti dostatek, když jsem neuměl ani slovo anglicky a kolikrát vůbec nevěděl co dělat. :D