Vdaka.Uz som to kupil na steame a taham to.Nasiel som tam tiez tu modifikaciu,tak sa do toho vrhnem.
Určitě stojí za to si RO1 obstarat už jen kvůli módu Darkest Hour, který tu hru posunul trochu dál a hlavně přidal Normandii a Ardény + hafo nových zbraní / vehiklů... RO1 se taky pořád hraje
Chcem sa opytat.Existuje este komunita nejaka k tejto hre? hrava sa to? Od vydania som hraval RO2,ale moj zaujem opada,takze uvazujem,ze si zaobstaram jednicku.
@JohnCZ (06.04.2013 21:19): Prave, ze by jses divil warez stahuju taky napr abych vyzkousel hru a nebo proste nehci davat za singl zbytecne moc apd ... Ale vetsinou, co se mi libi a je ve sleve kupuju aukro gog green steam humble apd ---..

A prave nekdy narazim na originalku,ktera nejde tak ji musim craknout...coz je hodne smutny .. A nejsem jediny... Ale kdyz nekdo stahne zabugovany skyrim bez patchu pripomina mi to totiz jeden cas,kdyz vysel skyrim a cekalo se na patch snad pul roku nebo mesic ted bych kecal na originalni hru originalni patch

Kdybych nebyl linej tak bych mel za prazky kazdy mesic 10 tisic :) jenze budu rad za tech 12500 za jeden mesic chmele

Pokad patris do te rizikove skupiny, jako ze kazda koruna je zivotne dulezita tak to chapu, ja si zatim sam na sebe nevydelavam ne uplne vice mene benzin, nebo verejnou dopravu a tak si platim sam rodice plati elektriku pojisteni zdravotni..

Neutracim za kraviny jako bagety kola,taxi zbytecny benzin darky zbytecny pritelkyni ..restaurace.. a tohle vsechno , je proste znat, ja setrim kazdou korunu taky ... Napr jsem spocital, ze na steamu jsem usetril pri poslednim velkym nakupu minuly rok 100 000 kc utratil jsem asi 2500-3500 za xx her ( kdyz pocitame hry v plny cene, co jsou bez slevy :) a pokad bych mel pocitat vsechny tak to bude neco vetsiho ..

@Longin (06.04.2013 21:37): to nechapu "přes 20k za notes ok, ale tolik ještě za to samý PC, si děláš srandu ne?"
nechapu otazku.jak za to samy ? :)
I kdyz je to jen cryengine 3 nepodcenoval bych to za 20 000, kdyz se vydari mas herni notas, ale vetsinou je to MSI a to je cely plastovy takze se asi hodne prehriva :(

@FildasCZ (06.04.2013 19:15): ha nějak bych dodal, že automaticky vypínám blur a FSAA, protože na CRTčku to nepotřebuju.
přes 20k za notes ok, ale tolik ještě za to samý PC, si děláš srandu ne?
@FildasCZ (06.04.2013 20:12): Tak zrovna tady na DH je poctivejch kupovačů většina, warezáci tu většinou dostanou dost těžce na frak. :) Což se bohužel nedá říct o hráčích všeobecně - je to zrovna nedávno, kdy mi kámoš vyprávěl dojmy ze Skyrimu a když jsem se ho zeptal, kde to koupil a že to maj všude pořád dost drahé, tak na mě koukal jak vyoraná myš.

"Ta kreditka je zlo, kdyz clovek na ni ma penizky :D"

To teda, na(ne)štěstí já jakožto student na ní penízky většinou nemám, takže v 90% případů váhám i nad jedním pitomým dolarem, i když bych mnohdy rád dal víc.

Ale to už je zase trochu OT.
@FildasCZ (06.04.2013 19:12): Je to jednoduchý. Stejně jako já, koupil Jack ten Weekly Bundle kvůli Killing Floor, ale jedničku jsme už měli oba koupenou, tak má klíč navíc a dává ho sem, kdyby tu hru ještě někdo neměl nebo případně pro toho, kdo nemá možnost platit kartou přes net (a věz, že takovejch lidí je hodně). A ještě remcej :D
@Longin (11.03.2013 16:13): Optimalni ? rikas 35 000 - 45 000 tisic .. urcite to bude min, ale jistota je jistota optimalni beru jeste vic nez doporuceny....

A pc koupis tak za 20-25 abys to takle krasne rozchodil mozna bude potreba snizit nejaky nepoctatny veci, cl zerou a nic nedelaj v nastaveni.. Ale co jsem koukal na srovnani grafiky tak tam neni zas tak velky rozdíl
Tak muzes dat i 2 díl ;), kdybych mel naladu tak koupim 20 klicu dohromady 40x
jako sorry, ale pro ldii, co vydelavaj to je nic tak, jako pro nektery studenty :D
dva klice za 1 dollar to je kradez :d

Ale beru to, ze jses ochotnej to se moc nevidi .. U cechu ty i kvuli korune kradou viz jedna nase prodavacka me porad okrada a "porad" ji musim napominat, ze mi vratila min.. A ona se vzdy tak ironicky omluví, ze nestiha a takovy kecy ..
Mám jeden klíč, tak tady dávám giveaway , je to jen pro DH členy, kteří jsou ve Databáze-Her.cz 100 skupině.
ví někdo, kolik by zhruba stál herní notebook, který by rozjel CryEngine3 na optimální požadavky? :D
@Hoonza (09.03.2013 11:46): Jsem si celkem jist, že se chějí soustředit pouze na boje v sektoru Commonwhealtu krátce po Overlordu, od pláží ke Caen. Méně jistý si jsem zprávami o tom, že by se časem posunili na jiná bojiště, či vývoji dalších národů.

A volba CryEnginu je fajn, UDK by ve mne mohlo vyvolávat marnou touhu po upgradu, takhle se z toho stává naprostá sci-fi.
Spadla mi česlit, vypadá to skvěle! Doufám, že tam budou i Ardény :D A jsem rád, že opustili od Unreal Enginu
To jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne. DH je sice hratelnostně super, ale hrozně tam kolísá kvalita addonů, hlavně na americké straně
Taky sem prdnu moje statistiky, ale nevím, jak to STEAM počítá, protože v RO1 jsem určitě strávil od vydání víc času, možná jsem předtím měl jiný účet, už nevím, jinak by tam muselo být mnohem víc, protože ještě když jsem byl na škole, tak jsme u toho s kámošem sedávali přes noc až do rána :-)) Sakra to byly časy...

RO2 179,2h
RO1 99,2h
DH 16,7h
RO2 beta 14,5h

Na to, jak furt na RO2 nadávám, tak jsem u toho taky strávil taky dost času, ale bude to hlavně tím, že když jsem měl chuť si zastřílet, tak jsem šel právě do RO2, protože pro mě nebyla jiná možnost
tak to vůbec netušíš, o co si přišel :D
já mám
RO2 51 h
RO1 43 h
RO: DH 291 h
@Longin (02.03.2013 13:52): Nu, nevšiml jsem si, že by byla RO2 nějak víc kempící než ostfront.

79min je proto, že v době kdy jsem to zkoušel, tak byl jen jediný plný server a ten byl zamčený, jinak ostatek měl 1 ma 1 člověka.
Schválně jsem se mrkl na steam:
RO:Ostfront - 27 h + Darkest hour - 79 minut;
RO2 - 218 h

Takže jo, docela to baví
@Hoonza (01.03.2013 17:43): RO2 dost paří brácha, který se mnou dost ulítával na Darkest houru, takže to přece lidi baví. Já občas kouknu jak hraje, dostanu chuť RO2 zas zkusit, tak to nakopnu a do třech hodin to zas odinstalovávám :D
@Hoonza (01.03.2013 20:48): Pravda, opravují naprosté pitomosti. Na druhou stranu je stále geniální, když ležící voják po zásahu (headshotu?) vyletí do vzduchu a udělá kotrmelec :D

Ale těch nových map se musím zastat, zase tak mizerné nejsou. (schopní mapeři asi někde kvílí, místo aby s tím něco udělali :))
@Bodkin (01.03.2013 17:46): tak teď vydím, že vydali zase další patch... každopádně pořád to cítím stejně. Prostě opravují úplné chujoviny, o kterých pomalu ani nikdo neví a ty zásadní problémy tam pořád zůstávají, jsou prostě neschopní a nebo na to kašlou. Aspoň, že se jim snad po půl roce podařilo rozchodit single-player :-D Už jsem měl rozdělané i video, takový sestřih těch nejhorších bugů, třeba by je to trochu popíchlo, ale nakonec jsem se na to vykašlal a řekl jsem si, že RO2 už mi nestojí za to, abych u toho ztrácel čas. Myslím, že ani ty addony neudrží hru naživu, protože prakticky žádné nejsou - vehikly budou s tímto tempem tak za rok, nové mapy jsou z 90% totální hrůzy (schopní mapmakeři asi nemají o RO2 zájem) a těm novým hrám moc nevěřím, ačkoliv nové screeny z In Country nevypadají zle.
Tak to jsem zvědav na to DO... Jinak RO2 je pro mě už definitivně mrtvá záležitost a poslední patch mě utvrdil v tom, že Tripwire je normální banda ču*áků, kterým je úplně jedno, jak je na tom RO2, hlavně že mají prachy a budou další až vydají ten hnůj z Pacifiku, který bude beztak stejně zabugovaná kravina. RO1 forever!
jo jinak v bližší době snad (!) 29th implementuje Darkest orchestru (port map z RO do DH) na své servery, které běželi před půlrokem na serverech Ground pounders. Servery byly zrušeny díky schválnostem a neschopnosti Tripwire
Sleduji, ale všechny zprávy a obrázky už jsou strašně staré a mám obavy, že to celé bude trvat roky a kdo ví, jestli to vůbec kdy dokončí. Dost sleduju fórum ohledně módů do RO2 a vypadá to, že trvá věky vytvořit něco nového tak, aby to pořádně fungovalo. Už aby byly aspoň ty halftracky
@Hoonza (06.01.2013 18:20): Já říkám pořád, že vedle DH vypadá vanilla RO jako Quake. A 29th se o hru stará více, než Tripwire, takže servery jsou udržované, poměrně zaplněné a většinou bez idiotů. Jen škoda, že už nejspíš nedělají pulbic realism.
HnG vypadá jako něco mimo mé technické možnosti, ale už jen pro ty bicykly by to mohlo stát za to.

@Longin (06.01.2013 00:48): Němci to vyhráli, Američani s červenými čepkami byli trochu výraznější, než obvykle :-)
Tak jsem dnes u DH strávil nějakou tu hodinku a úplně mě to odrovnalo. Sice na serveru 29th bylo jen asi 15 lidí a pingy kolem 150, ale zábava maximální. Obrovské množství obrněné techniky, super mapy (hodně se mi líbila předělávka Aradu do Normandie plné křoví) a nejvíc mě odrovnalo když mi nějaký smrad s Tommygunem rozstřílel optiku na Stugu, to jsem fakt nečekal a viděl jsem to ve hře poprvé :-D BTW hraje tu někdo Heroes & Generals? Když pominu tu panzergrau na všech německých vehiklech, tak ta hra podle videí vypadá dost zajímavě a jednou by z toho mohla být docela pecka
Tak já to ještě zkusím několikrát prokontrolovat, jestli se to vzpamatuje. RO jsem poslední dobou hrával hlavně na PzDf (nebo jak se jmenují), ale už mě tam nebaví ty jejich mapy - resp. jedna odfláklá mapa, která má 20 různých názvů (Maslova, Kursk atd.). Jinak Tripwire mi příjdou, že už na to všechno snad hodili bobek a nebo tak těžce pracují na RS, že na nic ostatního nemají čas. Ale je fakt, že to musí být docela otrava rok a půl opravovat hru, kterou vydali úplně dojebanou a ještě do toho stále přinášet nové problémy :-)
u mě to funguje takhle
po několikáté kontrole cache (OST i DH) se mi objevily zbylé servery v Internet sekci.
Hned jsem si přidal ty, na kterých se hraje (29th atd...nejlepší je asi všechny) do Favorite. Pač při dalším spuštění hry se mi opět zobrazily jenom ty dva. To samé v OST nějak záhadně mizí ty ruské komunitní servery, ale ostatní se v poho objeví.
Jinak vrací se to do starých kolejí, protože včera večer se hrálo na serveru, který byl zaplněn cca 50-65/70, takže lidi se asi dozvěděli jak ten problém vyřešit.
SMutné je, že Tripwire to ve Steamu po měsících ne a ne fixnout (na fórech jim odpověděl jeden z TWI a nic stále) a hlavně borec jménem Theel stojící za portem map z OST do DH enginu se na to vysral, takže server Groun Ponders, na kterém se hrály tyhle mapy, nejede.
Tohle všechno kvůli pár idiotům hrající RO za úherskej rok, kteří chtěli implementovat do ROčka patch, který umožňuje hru rozjet pod Linuxem
Adolfik: To je zajímavé, dělal jsem přesně to, co píšou, aby to jelo a stejně to nefungovalo, vždycky se zobrazily jen ty dva prázdné servery. Každopádně fuck off Tripwire. Po všech těch průserech, které způsobili by aspoň mohli vydat Rising Storm zdarma.