Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Orchestra: Ostfront 41-45


Diskuze

« Novější Starší »
@Adieu (06.04.2014 02:02): vanillu jsem nehrál hodně dlouho, DHčko si dám občas párkrát za měsíc, ale co si tak pamatuju, tak ve vanille jsou dva aktivní servery (co stojí za řeč), jeden je myslím RUssian community nebo tak něco na tom druhým se hrajou jenom tankový mapy. V DH jak jsem říkal je 29th public server a pak občas někdo chodí na ty Jolly rogers (tank map only) a good guys (naportovaná vanilla do DH)
jinak ping je v poho
@Longin (05.04.2014 18:47): Ty dva tři dosud aktivní servery jsou DH nebo vanilla? A ping je asi vysokej, co?

Už dlouho jsem si nikoho v mp nezastřelil. :)

Jinak ty zážitky z RO jsou skutečně pamětihodné. Třeba když jsme s kamarádem za fritzky zničili, odrážejíce nejsilnějšími pancíři ve zběsilých otočkách nepřátelskou palbu, už několik sovětských tanků, ale vpůli kopce nám vyřadili pásy; kamarád jakožto správný velitel doběhl do křoví na vrcholu a hlásil mi na jaké hodině se kde co přehoupne přes hřeben, což před mou smrtí vyústilo v dalších pět zničených obrněnců.

Jen mody Warbandu se tomu, co se zážitků týče, vyrovnávají.
@Hoonza (05.04.2014 09:59): stále aktivní jenom po večerech, hlavně o víkendu...jo a na DHčku se objevil nový server Good guys nebo něco takovýho, který obsahuje mapy z Darkest Orchestry (DH port map z vanilly)
@Javor (04.04.2014 19:29): Ono vždycky hodně záleží i na zbytku týmu, především na squad leaderovi. Jak hraje SL nějaký dement, který neví co a jak, tak půlka map nejde vyhrát. Konigsplatz se nesmí zvrhnout v nějaké ostřelování na dálku, tam je potřeba chytře využívat dýmovnice a artilerii. Já se vždycky hnal na post Squad Leadera a hrál to stylem vyhodit obě dýmovnice / nechat se zabít a rychle respawn, zase dýmovnice, artilerie, nechat se zabít a pořád dokola. V 90% to zajistilo vítězství, nešlo to jen v případech, kdy tým neposlouchal :-) V těchto menších mapách to jde, ve větších jako Smolensk už víc záleží na celém týmu.
Každopádně když tak lovím vzpomínky z hlavy, tak mám docela chuť si to zase zahrát, ať už klasické RO1, tak klidně DH... Jak je to se serverama, hraje to ještě někdo?
Také proto hraju Darkest hour ku vanille v poměru 10:1. Prostě to DHčko je neskutečně vymazlený mod, který svým obsahem a gameplayem překonává původní hru. Bohužel vyžaduje do hry trošku proniknout, než vás pořádně chytne. Hráči odchování CoDečkem, BFčkem apod se ve hře hodně blbě zaučují
Na tom campovaní však něco pravdy je, ve vanille šlo puškou na dálku dělat vskutku divy. Třeba takový Königsplatz se mi omrzel ze zrovna takových důvodů a spolu s ním i celá Orchestra. Proto preferuji Darkest Hour a jeho mnohem vyváženější gameplay. Naproti tomu RO mi přijde buď jako příliš statické či naopak přehnaně hektické.
@Longin (31.03.2014 18:14): Tak zrovna Arad a Ogledow jsou malé mapy, ale je fakt, že Debrecen a podobné mapy, které mají několik km čtverečních mě taky nikdy nebavily. Každopádně ty záběry byly natáčené někdy v ranních hodinách, kdy na serveru bylo jen cca 30 lidí, proto ta prázdnota.
@Hoonza (31.03.2014 17:59): hraješ to líp jak já po třech letech :-D
ale je fakt, že video jen v určitých chvílích vystihuje atmosféru ROčka (konkrténě ten německý protiútok po obsazení kopce)...jinak tam jsou záběry z her, které mě nikdy nebavili...mapy zející prázdnotou, většinou typicky tankové mapy, kde po xx krát xx kilometrů pobíhá nebo jezdí maximálně 50 hráčů (v Darkest hour ten limit posunuli na 70) bez nějaký teleportů atd.
Prostě chybí tam ten pocit, že máš někoho po boku nebo že se na tebe valí nějaké rota (viz většina úzce designovaných map v DH a pár v originálním RO)
Hah, simulátor kempení - když si teď vzpomenu na všechny ty zběsilé ofenzívy či zabodávání bajonety... :D Manly tear.
[neexistující komentář]: souhlasím, až na to kempování :D
kdybys nahrál víc hodin než máš teď, tak bys subjektivně hodnocení zvedl :P
no já to dlouho nehrál, ale naposledy co jsem koukal na stav serverů, tak komunita kolem Darkest hour je na tom stejně, tedy večer plus víkendy je tam ten jeden server 29th zaplněnej 45-70/70. U originálky tam je toho víc, ale tuším, že to tam dost žije na tom Russian community serveru, kterej je akorát do 50 lidí s tím, že odpoledne tak 10-20 lidí a večer je to full.
Mare Nostrum jsem nezkoušel, ale co jsem slyšel, tak to je mrtvý jen občas Poláci udělaj nějakou jednodenní akci.
Takže na tvým místě spíš ten Darkest hour někdy kolem šesti-sedmi večer až do půlnoci.
http://29th.org/ levej panel
@Bodkin (08.10.2013 11:47): Tak to by bylo fajn. Takže s koupí trochu počkám a uvidím, jestli se někdo ozve. Jinak jsem tak nějak počítal že to půjde na Win7, když to je na Steamu, ale jistota je jistota.
A nevíš tedy jak je to s tím zaplněním serverů? Ono jestli je tak 5 lidí na každém serveru maximálně, tak to ani nějak nemá cenu. Bojím se, že už je trochu pozdě hrát tuto hru... :(
A co ty jednotlivé mody? Darkest Hour, Mare Nostrum?
Jo a ještě jedna věc. Mám Win7 a chci to koupit na Steamu. Poběží mi hra normálně?
Ahoj. Rád bych se zeptal těch, co vlastní tuto hru, zda jsou ještě plné servery, zda se hra ještě vůbec hraje? Uvažuji totiž o koupi, ale trochu se obávám, že hra je zřejmě ve stínu svých pokračování a téměř nikdo už tento díl nehraje. Díky za odpověď.
jednomu hráči jsem napsal, že je maďarský prase
asi slovo rasismus chápu špatně
nakonec jsem na jejich fórech apeloval na jejich americký smysl pro spravedlnost, napsal, že mě to upřímně mrzí a ban byl pryč s podmínkou :D
těm z vás co někdy rupnou nervy a flamujete, tak bacha na těch 29th serverech. Můžete nadávat do čeho chcete, urážet někomu jeho maminku a babičku, vést politické flamewary atd, protože vás jenom napomenou "Please watch your language" ale běda jakmile jste rasistický! To vám bez jakéhokoliv varování napařej ban z odůvodněním, že jsou "server rules" na které není nikdy kloudně odkaz nebo poznámka nutnosti jejich znalosti. :D
No neva, ještě že mám druhej učet s Red orchestrou :D
Výtečně, puškové granáty jsou snad jediná věc, co mi na DH chyběla. Jen mi spokojené chrochtání trochu kazí představa nutného masivního upgradu.
Polští bratři založili server s DH a DO mapama. Konec vysokým pingům a snad to dotáhne víc lidí ke hře
Ve středu to nebylo špatné, akorát přišlo málo lidí a já u toho vydržel asi jen hodinu, snad se časem objeví víc hráčů, každopádně DH je po večerech pořád plné, na jednu stranu je to super, na druhou stranu mě to sere, protože pořád musím čekat, kdy se někdo odpojí :D
mám tam 100-120, takže skoro to samý jako na 29th. Jsem rád, že je tam konečně nějakej novej server. Ty dětičky z 29th nemají vůbec smysl pro humor a jsou tě schopný zabanovat na určitou dobu počas hry za úplný hovadiny :D
Kdyžtak si mě přidej na steamu 0_Longin, ať vím, že tam jseš

edit:
ty špaginy maj úplně jinej ráz, než sem zvyklej z Ostfrontu lol :D
koukám ten server je online, ale nikdo tam není...no aspon tak něco.
Duležité je, že poslední večery jsem se nemohl připojit na 29th server, protože byl plnej.