Hergot proč to hraje tak málo lidí, před pár dny jsem se k tomu vrátil a je to bomba, ale všude málo lidí. Zkusil jsem si pak zapnout RO2 a vydržel jsem u toho minutu a půl
DH + portovaný mapy a doufám, že to tak zůstane, protože jinak budou dva servery pro 70 lidí zaplněny z poloviny (v době, kdy to hraje nejvíce lidí)
Výtečně, RO má zase cenu hrát. Chápu dobře, že se jede normálně klasická DH + protnované mapy, či jsou k tomu servery přímo a výhradně určené?
Mě přišli taky tři ale na druhej díl. Takže taky nabízim kdo chce zkusit. Pass má bejt na 2-3dny přístup k plný verzi.
@Longin (07.03.2012 10:25): Ne, prostě jsi přišel pozdě. Dvojka má ve večerních hodinách kolem tisícovky hráčů. Nic moc, když na začátku jich tam bylo 5 tisíc. Snad je tam ten classic mod, datadisky a nějaké freeweekendy nažene zpět, protože ta hra už je krásně funkční.
no hra je to skvělá (za 200 Kč má multiplayerovou pařbu s "datadisky" obsahující další fronty, které zábavností nakopávají prdel přehypovaným řežbám jako je CoD a BF).
Škoda hráčské základny, která je aktivní jenom ve večerních hodinách a to jenom na 1-3 serverech...nebo je existujou další neoficiální servery?
Když mi nefunguje výměna hlavní u kulometů a při sledování hry nemůžu hýbat kamerou, tak mám hru asi buglou co? :-)
Heh, ono to vypadá skoro stejně, jako ta reklama na ten Modern Warfare, či co mi to tam běželo.
Jen připomínám dnešní event :-). Já dorazím o trochu později (tak v 20.30), jinak Preferoval bych čistou RO.
Ok, nevydržel jsem a preorderoval. Beta ještě není, tak ale snad brzy :)
Tak tedy v neděli v osm.

Adieu: Mod ze Španělska bych byl ochoten vyvažovat zlatem (ty bity nic neváží, že?).

A když už tu tak probíráte tu muziku, což takhle trošku Wagnera (tak od druhé a půl minuty).
Ok, RO i DH:E nainstalováno, stačí (teoreticky) říci.

Ty videa mi dělají chutě, hned bych šel dobýt polsko.

BTW - Pěchota!
Ó, to já taky dávám přednost pěchotě. Ale jednu dobu jsem byl s kamarádem i v tanku tak sehraný, že jsem dokázal na stovky metrů odstřelit nepřátelský tank, zatímco on natáčel stroj a kroužil jak blázen, aby odrážel střely. Ach, ach, to byly časy. :)
Ne, ve školce nejsme a nesrovnávej film s hrou. Bohužel v T-34 jsem nikdy nikam nepřijel, preferuji infantry, ať se jedná o RO, BF, či cokoliv jiného. Zkrátka puška+ bajonet/pažba/nůž :))
Adieu- Buď poslouchám hudbu, nebo hraju. Beru to u nějakých plošinovek, nebo RTS, jako hudební podkres, ale zrovna u hry jako je RO, kde je mimochodem vynikající prostorový zvuk??? Jako ať si dělá každý co chce, ale když to napsal prvně MCZ, tak jsem se musel smát, je to prostě blbost.

Jinak videjko pěkné, ještě jsem neviděl, celkově ty v barvě až tak moc nevyhledávám. Mám také jedno, nejspíš znáš, je docela známé, hudba Hans Zimmer http://www.youtube.com/watch?v=P8ROS3xOr ... z&list=FL8FdK9afOOxc
On se chystá ještě i mod z Vietnamu. A zatím nepotvrzená samozřejmost je druhá Darkest Hour.

Jinak, což se takhle někdy zase sejít a střílet po sobě, ještě než vyjdou Hrdinové a servery se vyprázdní?

PS: Katany jsou gay.
RedDwarf_Cz: to ani zdaleka - spíše, že to budu zkoušet :-).
Nu, tripwire jim za to (za)platí. Ale jo, paficik je bezva. A znamená to katany?
Bodkin: o Rising Storm se ví už docela dlouho, každopádně měl by to být oficiální addon. Já jsem docela zvědavý :-).
Olala - RO2 ještě ani není venku, a už pár profíků dělá na modifikaci. Tentokráte žádná evropa, ale pacifik! Fuck yeah! Rising storm