Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Real Boxing

14.11.2012
březen 2013
15.10.2013
02.07.2014
48
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Real Boxing patří mezi nemnoho sportovních her z prostředí boxu, které obohatily herní historii a snaží se reálně simulovat tento bojový sport využitím skutečných pohybů boxerů v ringu. Hra vyšla již v roce 2012 na mobilní platformy, o rok později na PS Vita, verze pro PC byla kompletně přepracována a vylepšena s využitím možností enginu Unreal 4.

V režimu kariéry se lze utkat s 20 protivníky, kdy každý z nich má svůj vlastní jedinečný styl, a to ve více než třicítce zápasů. Váš vlastní styl, krytí, údery, taktiku i fyzickou kondici můžete vypilovat při trénincích v tělocvičně. Vlastní turnajová klání pak probíhají na různých místech, v Las Vegas nebo na Rudém náměstí v Moskvě.

Multiplayer je lokální přes rozdělenou obrazovku na jednom počítači, hrát lze i online v pravidelně pořádaných turnajích.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
  • iOS 10
  • Android 10
na rok 2014 docela mizerná grafika, hra se dost podivně ovládá, je to asi spíš o zvyku. Bohužel více takových her není, tak je dobré, že máme aspoň tuto.

Pro: asi jen, že na PC vůbec nějaká boxing hra je

Proti: 80% věcí, co ve hře jsou, nejvíce asi combat

+3