No, už jsem našel dvě autíčka, se kterými se nedostávám co 5 vteřin do zběsilého smyku, tak je to lepší... pamatuju si, že jsme kdysi měli demo, ale moc si už nevybavuju, že bych to nějak moc hrál, byť mi to přišlo hrozně roztomilé... tak to bude asi ten důvod, bylo to na mě moc náročné :D
Je ta hra těžká, nebo jsem jenom n00b a neumím to? Ještě jsem nedojel na lepší jak 4. místo... :D
Omlouvám se za okomentování jen "pro a proti" ... vše jsem již napravil, nějak jsem blbec odeslal komentář dříve :(

Snad je to teď alespoň trochu "na úrovni". Díky
Myslím, že komentář by měl mít svou informační hodnotu a nevidím důvod, proč nebýt trochu přísnější - a jsem rád, že se tu naprostá většina uživatelů naučila psát přínosné komentáře, přesně takové, jaké jsem doufal, že se zde budou objevovat.

Že by se našly horší je určitě pravda, přece jen, pořádně dohlížet se na to začalo až později a opět tady jsou "hříchy minulosti". V budoucnu nejspíš bude nějaká čistka.
porad si nejsem jisty tady tim presouvanim nekterych komentu do diskusi... jako.. komentar to je a asi bych tu nasel i horsi.
Zdarec ten kdo si rád zajezdí v autíčkách na ovládání tak si tuhle hru maximálně užije!!
Nedávno jsem si tuhle hru po letech zahrál a měl jsem stejný problém, autíčka tak zběsile zatáčela, že se to nedalo hrát. Resetoval jsem grafické nastavení a pak už to fungovalo v pohodě.
noo krkolomny ovladani nemela, ale asi precejen patri mezi ty tezsi zavody. Chvili mi trvalo nez jsem se do toho dostal, pak uz to slo samo.
No já myslím, že platí ta druhá možnost. Krkolomný ovládání určitě neměla. Na druhou stranu ty pozdější turnaje nebyly úplně jednoduchý...
Bud ma tahle hra dost krkolomny ovladani, nebo jsem byl v dobe, kdy tahle hra frcela levoruky pubertak, pac si jinak neumim vysvetlil, ze jsem celkom brzo proto PC nedokazal vyhravat.