@davidjaho (17.05.2021 18:05): Též Win10. Je fajn, že ti hra jde ok. Je to fakt chytlavé, ale to je obecně tím, že si Rally Trophy již nepamatuji, je pro mě nová, je to docela simulace. Mám nahozených moc arkád, tady to chce hodně um. Na začátečníka jsem skončil po čtyřech zkouškách v Rusku druhý, uložení je možné jen po dvou tratích. Jsou tu dva režimy, Rallye a Arkáda.
@PavelU (17.05.2021 17:04): Zajímavé. Nedávno jsem instaloval českou verzi ze Score a nenarazil jsem na žádné problémy. Jen teda bylo nutné aplikovat ten patch, co k tomu dodávali kdysi později. Jinak ale vše běží jak na drátkách i na novém noťasu s W10.
Česká verze z edice Cool Game šla v pohodě nainstalovat, ale se spuštěním to už bylo horší. Aplikován widescreen fix, ale došlo k Display mode chybě a návratu na plochu. Až emulace DgVoodoo 2 umožnila správné spuštění hry. Jen jsem nakopíroval config z jiné hry, v launcheru emulace dal pouze cílovou cestu k Rally Trophy, rázem jsem měl konfigurátor hry spřazenej s emulací a vše bylo, jak má, až na poměr stran. To mě netrápí, spravit již nejde. Grafika fakt pěkná. Jízdní a fyzikální model je dost propracovaný. Hra má velmi pěkný pohled z kokpitu.
Zdar. Mam Win7 (32b) a chtěl jsem si po dlouhý době znova zkusit starý závodní gamesy, co se mi tu doma válí, ale u Rally Trophy mam problém - hra je funkční, ale nejde mi změnit nastavení ovládání klávesnicí... jestli si to pamatuju, tak se po stisknutí "konfigurovat klávesnici" hra přepla do Win a v takovym obyč okně se klávesy na ovládání daly změnit, pak se po stisku "OK" okno vyplo a naskočila znovu otevřená hra. Já když dam teď "konfigurovat.....", hra jen problikne, ale zůstane na monitoru spuštěná, okno konfigurace se na plochu nespustí (neni tam, ani když hru schodim ručně) - netušíte někdo, co mam v PC špatně, že to nemaká?
*Mam origošku Rally Trophy, českou verzi.
Staci si precist popis - "Ve hře je jedenáct licencovaných aut ve dvou úpravách."
Také jsem nedávno RT zkoušel, ale měl jsem značnou ztrátu i v první zkoušce v Rusku.
Drolin: Tak verze ze Score je v češtině včetně dabingu, a není to nejhorší. Dal jsem si Rusko a na nejlehčí obtížnost se to dá celkem hrát i na klávesnici.
jsem vůbec nevěděl, že tuhle parádní hru dělal taky Bugbear :-)

kluci se umí trefit do mého vkusu.
joddy: Jo, ty hlášky byly dobré, i když si nevzpomenu, zda byly v čj nebo aj (ve Score verzi).
Garret: Přesně. Akorát u mě spíš záleželo na autě, s některými se jezdilo parádně, některý byly dost brutální... Ale je to pro mě jedna z nejlepších rally her, které jsem hrál. Pravda, sice ne úplně simulace, ale stejně...
Rally Trophy byl vynikající počin. Ty staré auta ve spojení s hardcore obtížností a nádhernou grafikou mě udržely hodně dlouho. Škoda jen, že jsem na to neměl trpělivost. Něco jako Richard Burns Rally - parádní, ale na klávesnicí docela oříškově hratelné. Naučit se jednu dvě tratě zpaměti a pak si jen tak opakovat pro radost... parádní hra.
Právě, že tohle je doslova vzorová šablona komentáře :-)

Jen nevím, čím si zaslouží tahle hra 30%, když Juiced 90%. Ani proti jedné nic moc nemám, ale Juiced mi přišel takový divně hratelný. Taková graficky hezká podívaná, ale místo auta spíše drsnou plechovku.
Jako méně náročného hráče mě to kdysi bavilo, ale teď už nevím, jestli bych to dokázal dohrát.