garrett: optimalizace se da vyresit engine tweakovanim, me to jede s fps lockem(60fps) na 200 fps loc solidne, stuttering je jen v urcitych castech hry, uprava pomoci idtweakeru.ini, cfg prikazu a par tipu co nabizi PCGW z nehratelne hry udelala temer zazrak, az na par mist ve hre kdy se to random v konkretnich mistech zasekava, nicmene uz si nepamatuju jestli to bylo v originalu nebo DLC. Taky sem nad tim ladenim stravil snad 6 hodin nez bylo hotovo :D
Tak jsem hledal tohle DLC a nikde nic. Ani ve steamu ani ve hře se mi nijak neprojevuje, steam mi tvrdí, že ho už vlastním. Projeví se to předpokládám pak až někde dál ve hře, kdy narazím na někoho, kdo v původní hře nebyl...
jak bezproblémově rozchodit DLC při zapnuté češtině v základní hře (STEAM) (kopíruji z odkazu na Steamu - vytvořil: SVK-proDŽÍ-Rio13):

Toto DLC nefunguje spravne s CESTINOU. Jedna moznost je hrat v EN jazyku a prepnut si v nastaveniach EN jazyk, alebo druha, ze si nahras dodatocne EN subor s recou, aby ti DLC fungovalo spravne.

Navod: v RAGE vo VLASTNOSTIACH si zmen CZ jazyk na EN. donahrava 23MB subor, ktory sa nachadza
"SteamSteamAppscommonRAGEdlcdlc3base" a vola sa "english.streamed" premenuj ho inak alebo si ho odloz. Zmen z EN opat na CZ jazyk (normalne by ten subor vymazalo, teraz nema co :)) nahraj subor spät/opät povodne premenuj a mozes ist na to, DLC bude fungovat spravne, i ked iba v EN jazyku, ale bude v CESTINE fungovat anglicka rec a na konci prvej misie ti to vo vytahu nesekne.
@JohnCZ (31.10.2015 19:53): sám si přece můžeš určit, kdy se do toho pustíš. já hrál na Nightmare a nepamatuju si na nějaké problémy. schrastíš trochu munice, lepší kvéry a půjde to samo ;)
Eh, ta mise pro Bash TV je pěkně debilní. Hraju na hard, zbytek hry je procházka růžovou zahradou, ale tohle je absurdně těžký a to zejména proto, že se v téhle sekvenci nedá hra uložit. Zatím to nechám být a vrátím se k tomu až později, protože s pistolkou a AKčkem o pár nábojích tím nemám šanci vůbec projít.
Já osobně bych nenazíval klan "Paliči", ale "Spalovači". Zní mi to líp. :-)
Tak dohrano. Moc se mi líbila architektura Scorcherske svatyne. Bosse nesnasim, tady byl ale fajn. Jinak to samy jako Rage v bledezlutooranzovym.
Bohužel si to ale nerozumí s českou lokalizací, kvůli které se v nových misích nepřehrává dabing a nefungují některé skripty. Teď zrovna na mě ta ženská čeká v té nové herně ve městečku. Tak ji tam asi nechám čekat až do konce hry - doufám, že tím o nic nepřijdu. Až dojedu hlavní příběhovou linii, snad tam ještě bude :-) Pořád přepínat CZ / ENG verzi se mi fakt nechce...
Jo, s tou angličtinou mě to už taky napadlo a pomohlo to. Misi v jeskyni jsem zdárně dokončil a už jsem zpět na hlavní příběhové lince, takže se můžu vydat k těžařům pro pomoc.

Jak je to vlastně s tím DLC? To přidáva jen tuhle jednu misi, nebo se podobné vedlejší úkoly budou objevovat i dál? Původně jsem myslel, že to přidá novou hlavní lokaci, kde se budou plnit úkoly jako to bylo v základní hře. Třeba to podzemní město, osada a podobně...
Problém. Tak jsem se do té jeskyně dostal hned ze začátku, někdy po první misi. Prošel jsem to celé až k výtahu a tam se nedá jít dál. Jakmile výtah zastaví nahoře, neotevřou se dveře. Ta ženská mi asi chce předat svou zbraň, ale nejde vzít. Hraju to na Steamu s českou lokalizací (to DLC ji ale nemá a navíc v něm asi nefunguje ani dabing). Nevíte někdo, co s tím? Jak se dá vyřešit ten zákys ve výtahu?
Tak podle všeho je Rage konečně z našich končin dostupný na steamu. Navíc v akci a free weekend k tomu..
Nezkoušel, ale pochybuji o tom. Nevím o tom, že by to mělo být u nás v oficiální distribuci, takže asi češtinu nikdo nevyrobil.
Sakra... ta nová obtížnost posunula časové limity závodů na absolutní minimum. Jen pro porovnání: první rychlostní zkouška u Hogara na Nigtmare - 45sec limit. Na Ultra-Nighmare - 31sec. Mně se to nakonec na desátý pokus podařilo zajet :-)

Tohle bude výzva...