První dojem zatím velmi pozitivní. Jsem zvědavá, jak brzo se na něčem zaseknu.
@Ferdish (27.12.2017 13:36): To se docela těžko k něčemu přirovnává. Jako ta hra není dlouhá (i když Steam mi píše cca 17 hodin), ale je plná hádanek a puzzlů, a to doslova na každém kroku. Takže záleží na tom, jak rychle jsi je schopný řešit. The Vanishing of Ethan Carter je v tomto směru úplně jiná hra, v Quern pořád něco děláš, v tom je to super. Na malém prostoru obrovské množství hádanek, vedle toho je Carter procházka růžovou zahradou. Pokud rád řešíš hádanky, prostorové puzzle a máš rád příběhy, jdi do toho. Celá hratelnost té hry je na tom vyloženě postavená. Myslím, že ta hra tě nezklame ;-)
@Najlvin (komentář): Máš odo mňa +.
Práve mi túto hru vypľul Steam, že mi ju odporúča (poslednú dobu hrajem najmä adventúry a skoro všetky mám zo Steamu). Stojí to za tých momentálnych 12 €? Nie je to príliš krátke, ako napr. The Vanishing of Ethan Carter?

Mám za sebou herné série Atlantis a Dracula, už vyššie spomínaný The Vanishing of Ethan Carter - tie sa tomu podobajú asi najviac. Ak si nejakú hral, k akej z nich by si Quern prirovnal?
The Eyes of Ara bych si také rád zahrál, ale překážkou je absence češtiny. Přece jen u adventur je porozumění příběhu důležíté, a jelikož já anglicky téměř neumím, tak nemám odvahu se do toho pustit. Ale zkoušel jsem začátek a bylo to fakt super. Doufám, že někdy někdo nějakou češtinu třeba udělá :-)
Fakt jsem z té hry nadšený. Pro mě jednoznačně zatím jedna z nejlepších her, co jsem letos hrál. Vyřešit všechny rébusy a dostat se ke zdárnému konci mi podle Steamu zabralo téměř 18 hodin! To je neuvěřitelný, vzhledem k tomu, jak je herní svět v této hře relativně malý. Vývojáři mají můj obdiv a už se vážně těším na jejich další počin :-)