Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Prometheus

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > 1st person akce
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.11.2009 PC
Vývojáři:
Angel Mapper
Probouzíte se v testovací místnosti a z reproduktoru vás vítá hlas jednoho z inženýrů projektu Prometheus, který vás bude provázet následujícími testy a nahrávat váš postup. Prometheus je zařízení schopné duplikovat kvantové stavy a umožnit tak subjektu prožít stejný časový úsek znovu a znovu. A vy jste v roli testovacího králíka tohoto projektu...

Prometheus je 3D FPS logickou hrou (podobně jako Portal), jejíž základní herní mechanikou je kooperace se sebou samým za pomoci vícenásobné reality a přetáčení času. K dokončení jednotlivých levelů tak můžete aktivovat až pět postav, se kterými musíte koordinovat v čase všechny úkony tak, aby se jedna z vašich realit dostala ke konci levelu.

Hra vznikla původně jako modifikace hry Unreal Tournament 3 v rámci soutěže Make Something Unreal, kde získala několik ocenění. Po uvolnění enginu UDK byla v roce 2009 vydána standalone verze hry.


Poslední diskuzní příspěvek

Crash: Díky, odkaz už je standalone a funguje, takže pro ostatní kdo nemají UT3: stahovat odtamtud, nikoli z oficiálních stránek. Akorát…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.