Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Prometheus


Diskuze

« Novější Starší »
@Crash (31.08.2014 23:13): Díky, odkaz už je standalone a funguje, takže pro ostatní kdo nemají UT3: stahovat odtamtud, nikoli z oficiálních stránek.

Akorát byl trochu problém s instalací, pokud máte Windows v češtině, nepůjde vám spustit, kvůli chybějící EULA v českém jazyce :D Musíte přepnout nastavení jazyka OS na angličtinu (nebo jiný podporovaný jazyk), abyste mohli hru vůbec nainstalovat :D
@Drekt (31.08.2014 23:03): Tady je ke stažení verze 4.1 z ModDB, ta by měla být standalone. Je to tam uvedeno i v News. Mám pocit že dokonce někde Rachel tvrdila, že jí Epic oslovil s žádostí o testování, když uvolňovali UDK, takže to byl jedna z prvních free her na UDK. Já jí měl zdarma v Impulsu, to je takový jeden klient digitální distribuce, který pak koupil Gamestop a teď to dožívá, a Prometheus už tam není.

EDIT: Tak jsem to ještě skouknul a máš pravdu, na ofiko stránkách má odkazy na stažení verze 3 to je ještě mod. Standalone byla až verze 4. Pokud se na to chystáš tak jsem zvědavý na reakce, moc jsem to nehrál, a už je to dost dlouho, takže mé dojmy ze hry, jsou více než vyčpělé, ale pamatuju si že ty první dojmy byly docela působivé.
Opravdu existuje standalone verze hry? Na oficiálních stránkách jsem teda našel jen modifikaci.