Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Project Reality: Battlefield 2

Project Reality: BF2

89
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > taktická akce
online > online akce
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.05.2015 PC
Vývojáři:
The Project Reality Team
Oficiální stránky:
http://www.realitymod.com/
Project Reality je standalone modifikací hry Battlefield 2, která se snaží o reálnější zážitek po všech stránkách. V jedné hře může být až 100 hráčů rozdělených do 8 družstev. Zaměření je na týmovou práci a komunikaci přes headset pomocí softwaru Mumble, který podporuje 3D audio - ostatní spoluhráče slyšíte v závislosti na tom, jak moc jste od sebe ve hře vzdáleni. Map je více než 40 a jsou vytvořené podle skutečných lokací a konfliktů - jak současných, tak i historických (Vietnam nebo vylodění v Normandii). Většina má rozlohu okolo 16km² a žádné z původních map pro Battlefield 2 nejsou přítomné. Ve hře je více než 15 frakcí, nevyjímaje britskou, ruskou, americkou, kanadskou či německou armádu, syrské rebely, Tálibán a další.

Na výběr je z pěti herních módů včetně Insurgency, snažícím se simulovat asymetrickou válku, tedy konflikt, jehož jednotlivé strany se značně liší svými silami nebo způsobem boje. Po smrti se hráči mohou spawnout na základnách nebo dočasných shromažďovacích bodech vytvořených velitelem jejich týmu. K dispozici je i místní co-op proti botům, tedy možnost hry jednoho hráče proti počítači.

První verze modifikace vyšla již v roce 2005, nedlouho po vydání samotného BF2. Od té doby se mod dočkal značných vylepšení až vyšel ve verzi 1.3 samostatně vzhledem k dřívějšímu zrušení podpory hry ze strany EA a jejího stahování z online obchodů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.