Čeští překladatelé holt někdy myslí svojí zadnicí. Zrovna včera jsem zaslechl slovní spojení "Světelné Cykly" v Tronovi a... mno, eh... Error.
Zdá se, že PoP:WW vyjde v příštím LEVELu... pod názvem "Vnitřní bojovník"... je mi mdlo...:/

Nevím, zatím mě to moc neláká.

EDIT: soubojový systém vypadá strašně chudě, animace jsou nedodělaný jak prase, Princova nová tvář je...divná, voice acting o třídu horší než minule (ne-li víc)...zatím to vypadá na slušnej fail...ale na druhou stranu, nemusí to být kdovíjak strašná nuda.
V Dallasu si taky všichni mysleli, že je Bobby mrtvý a nakonec, pro potřeby filmařů, ožil...
Jak čtu to preview na nového prince, tak on má i nějakého bratra? Jsem si vždy myslel, že je jedináček :-)
Já hrál vše na easy a nervoval jsem se pouze u bosse v TT, jinak vše bez problému. Na těžší obtížnost mám strach to rozjíždět, bo nechci přijít o nervy úplně na konci, kdyžbych třeba zbytek hry projel jak nůž máslem :-)

Dahaka mi přišel lehčí než Kailleena jinak. Teda na tu nejlehčí :-)
SW: boss v TT mi prave prisel uplne v klidu, ja nedal akorat Dahaku v WW, pritom Kayleenu taky bez problemu....
Aha, už to mám. Musel jsem ho drtit tím hloupým kombem, které mi radila hra (space + M1 + M1)... Jsem se ho pořád snažil uťupat posvém...
Marcusss: Neviem cim to je, ale ked som ho postupne upizlaval, tak som mal tiez pocit ze mu nic nerobim. Bolo na neho nejake dobre kombo po ktorom padol raz-dva.
Myslim ze odraz od steny (rana), vault ponad neho (rana). A takto opakovat.
s tím jsem měl problém i na easy tahle hra je jeden velký nervák a boss na konci two thrones nešel porazit, skoro ani s cheatem na nesmrtelnost xD
Jsem to teď podruhé rozehrál na Hard... a nějak se mi pořád nedaří porazit toho zatraceného havraního šermíře na začátku...:/ Bojuju s ním pěkně dlouho a on ne a ne chcípnout...:(
ja se bavil kralovsky a tuhle trilogii mam rad :) alw WW neprekonova zdaleka oba dily ani ten novy(FS), takze tak ;)
MtM: To je... zajímavé.
Pivo: Ano bylo to jako přes kopírák, nedohrál jsem ani Sands, když jsem po dlouhé době skákání přišel ke skákání dalšímu. :( Vlastně ne, je mi to úplně jedno.
Bodkin: Houby nudné ty zmetku :-)
Ale bylo to jak přes kopírák a pak už to chtělo trochu oživit po The Two Thrones.
povodna bola trilogia - 2x 2D diely, plus divny 3D diel
druha trilogia - SoT, WW a TT
potom solo princ

a teraz to nove ma patrit k druhej trilogii :)
A já myslel, že původní byla duologie. Pak to zmršené 3D a pak ty méně zmršené ale nudné 3D.
Možná, že u mě jo, ale též si to moc nemyslím. Celkově je tam více pohybů, lepší grafika, zajímaví bossové.... ale v cestě tomu moje větší náročnost. A i tak mi možná více sedne ta temnější část série - Warrior Within.
No, hru už si tak dobře nepamatuju. Ty zahrady ale byly až trochu dál ve hře, ne? Dvě dohrání jsou asi málo, pamatuju si už jen, že mě ta hra bavila a je to u mě král rubaček na pc. Možná ho překoná The two thrones, do kterých už snad zítra půjdu.
Pivo: aby ses dostal k císařovně, tak si musel aktivovat 2 věže - gardens a clocktower (btw na pořadí nezáleží)
Cobot: Tu první větu jsem vůbec nepochopil, ale zbytek komentáře dobrý, takže máš plus. Stejně nechápu, co myslíš druhou věží, ale mě hra bavila od samého začátku. A myslím, že první utkání s písečným obrem byl pro mě jeden z nej momentů, který byl ještě před zahradama, tuším.
Ona ta angličtina je úplně v pohodě a i já jsem rozuměl, ale dabing by možná mohl být dobrý. Neviděl jsem, takže nevím.
Co jsem tak letmo koukal, tak přímo české texty ze hryn ikdo nevyextrahoval. Lze najít jen češtinu v podobě dabingu a počeštěných videí (titulky, menu atd. budou v angličtině).
Chci se zeptat, jestli má někdo na poskytnutí :) češtinu, nebo kde se dá sehnat. U mě je herní sucho a tak jsem hrábnul po originálce WW, kterou jsem kdysi měl ke grafice, ale samozřejmě bez češtiny. A rád bych se vyhnul eng textům, tak jestli někdo může poradit?
Já ho viděl v pohodě celého, ale jsi dobrý, žes to dal napoprvé. Na jakou obtížnost?
Nedávno jsem si to zahrál znova a stala se mi taková zajímavost při souboji s gryfem. Byl tak jaksi...ehm...neviditelný:). Šly mu vidět jenom oči:D Stejně sem ho dal napoprvé šmejda jednoho. Na mě si takovýma cheatama nepřijde:) Byla to sice taková bitka víceméně naslepoale co no... Teď jen doufám že to tak není normálně (předchozí hru si navybavuji), ale mám s nim odemčenej artwork, kde jde vidět jasně :D.
FG: Do té části jsem myslím vydržel, ale už je to dlouho co jsem to hrál. Myslím si, že jsem to ale dotáhl docela daleko.
kasonaut:a vydrzels do casti s Pisecnym stinem?Gameplay se trochu zmeni a zacne to znovu hooodne bavit, a hlavne pribeh to pote totalne nakopava....vse najednou zacne davat smysl(todle mam hodne rad) a pak Hardcore finale s 2ma konci......je velka skoda to nedohrat do konce;)
hra nemuze byt porad stejna,navic vsechno to tam sedi jak prdel na hrnec.....kdyz je Princ v nejvetsich sr**kach,tak asi tezko tam budou 4% barvy jak z WoWka(omalovanky pro deti a zaroven vymyvasrna mozku) to by mohl byt princ hipik s rasta vlasama,mohl by tam hulit travu a pak by si to tam mohl rozdavat s Dahakou,ktera by mela podobu naducaneho ruzoveho prasatka:D
huh. ja snad rikam ze nekdo hani jednicku? Trojku zatim nezahazuju a asi vuci ni budu schovivavejsi po zkusenostech s dvojkou. Jezis a nestrkej mi zas dohromady "kreslene" a "pohadka"...

Jinak jestli mi chces tvrdit ze gameplay se tematicky za demoverzi nejak vyraznejs zmeni, moc rad bych si poslechnul jak, treba me donutis si to zahrat :) Ale vazne pochybuju ze by k necemu takovemu doslo :)

Sracka to neni, ale pro me to, ze se na puvodni atmosferu naprosto vysrali a nastrcili tam tohle, bylo sakra velke zklamani. Kdyby me to bavilo hrat tak bych to mozna zkousnul, ale to ani moc nebavilo, prisel jsem si u toho skoro az trapne, mozna spis za autory, ze se k necemu takovemu snizili.

Flashpoint je hlavne blbe stravitelna hra, v kratkem casovem horizontu se snad ani docenit neda, pokud si clovek neodtusi vyuzity potencial. Ale persky princ je v zasade o tom samem, co tam tak je co si clovek nemuze odvodit z dema? Chtelo by se rict zajimave lokace, ale galerie rozhazene po netu v tomhle smeru taky moc nadeji nedavaj.
kua to sou kktiny:D mluvi ze me unava a panicky srach ze za necele 2 hodiny vstavam, ale v tom "jadru:D" sem se snad nak vyjadril,dobrou;)
samozrejme si to neber osobne a zadny domely "utok" v tom nehledej,jen zkratka rikam,ze hodnotit neco z dema,kde se ukazuji jen principy smrdi...tak treba kdyz sem hral demo Operace YFlashpoint tak to byla radna sracka a musel bych tomu dat tak 40%(mnoho duvodu),ale proste respektuju lidi kteri tomu davaji vysoka hodnoceni a asi to nebude tak spatne,ale je fakt ze demo mi to znechutilo,takze sem daval ruce pryc,ale zkratka radej to nebudu hodnotit,kdyz sem to nehral,ale tak to je jen moje volba,kdyz to tak citis proc ne, %tualni hodnoceni to moc nesrazi tak co:D
omg:D de videt ze ale vubec nevis o cem mluvis:), ja nehanil jednicku,ale proste kdyz si nehral WW tak to nevysvetlim....pro me nake zabijeni vubec neni prioritni....mam rad trilogii jako celek,ale dvojka je pilirem v nekterych ohledech...jak kdysi rekl Peter Jackson-vsechny dily Pana Prstenu byly "predvoj" pro Navrat krale....proste neco muselo byt receno aby nastalo velke finale...otazkou je co je pro koho ta nejdulezitejsi cast a jak se podari dilko zpracova....vetsinou z trilogii jsou nejslabsi prostredky,coz v nekterych pripadech neplati jako u Empire strake back atd,i WW ac to puvodne jako trilogii zpocatku nezamysleli....zkrat SoT se vse predstavilo a pohadkove je brany i pribeh a vsechno ovsem pro serii je asi nejdulezitejsi WW,vpodstate 3jka je jakoby navic a dvojka jakoby zakoncuje udalosti jednicky.Ve trojce pak autori spletly oba dily dohromady coz nebyla az takova slatanina jak by se mohla zdat...PoP serie me bavila a jednicka byla samozrejme cool,ale kdyz si nehral vsechny tak hodnotis jednicku a fakujes ostatni...ja si beru jadro z cele serie a to je komplexnejsi a jaksi obsahuje prvky ze vsech tri.Zkratka jednicka i trojka stoji u me nastejno(zkratka zakonceni trilogie) a WW o malinko vys za urcite veci ktere do serie dodaly. Pokud nenavidis WW a podobne mozna se ti bude libit novy princ,ktery ma tu tvou pohadkovou atmosku a je este k tomu kresleny....ikdyz asi te nebavi rozsekavat potvory takze who cares,your choise;) ja mam tudle serii rad a na noveho Prince se tesim(ikdyz si ho asi hned jen tak nezahraju kvuli PC) a kdyz se ti to nelibi je to tvoje vec,ale nehazel bch do sracek neco, o com vis prdek:).Ja kdyz sem hral demo taky se mi to moc nezamlouvalo,ale s plnou sem spokojen.Zkratka respekt uz jen kvuli hodnoceni(i s prihlednutim na celou serii,ze to sracka rozhodne neni) by mozna neskodil:).
je to persky princ, neni to adventura ani rpgcko ani nic jinyho - ta hratelnost neni nijak variabilni a casem se nijak vyrazne nezmeni, ani nema jak - souboje, sem tam skakani, obcas boss a prinejlepsim lehce nadrupmerny pribeh.

Takze jo, z dema si klidne obrazek udelat muzu, nedelam si ho podle neceho co by se u solidne vytvorene hry tohodle typu mohlo zmenit. Obracene to funguje, ale kdyz mi prijde blbe demo, plna verze uz to obvykle nevylepsi.

Tahle hra je ocividne prdevism o tom jak co nejefektivnejs rozsekat nepritele a jsem ochotny verit, ze si v tomhle smeru celou dobu drzi slusnou kvalitu.

A bylo mi jasne, ze se na tohle hodnoceni nekdo ozve, tim spis kdyz ho napisu ja. Puvodne jsem chtel hodnoceni vynechat, ale dela se mi lehce soufl ze tech vsech lidi, co si pochvaluji jakym smerem se tahle serie posunula. Pro me bude tenhle dil nejhorsi v serii a lidi s kteryma jsem tohle probral maji vesmes stjeny nazor.
Nepochybuju ze je to hezky hratelna rubanice, ale na to ja seru, kvuli tomu jsem Pisky Casu rad nemel a WW rad nemam. A aby bylo jasno, to ze nekdo udela hru temnejsi a drsnejsi vubec neznamena ze je ta hra jakkoli dospelejsi.

"Naivne" pohadkovy prvni dil mel svoje kouzlo a krasu, ktera se dneska uz moc nedela, protoze se uz nejaky patek vsichini zenou za coolovosti a realismem.
To kam tuhle hru posunul druhy dil je dobre tak pro decka, ktery maj radi husto-drsno-tvrdackou akci a kvalitu akcnich snimku hodnoti podle mnozstvi vystrelenych naboju, velikosti vybuchu a drsnosti hlavnich postav.

A i kdyz i takove filmy - respektive hry - si dokazu patricne uzit, na trhu jsou takovych mraky, zatimco pisky casu byly ve sve dobe maly klenot, takze proc bych mel byt proboha rad, ze se z nich stal temny rockovy krvavy narez?

A to ze se tam hodne zabiji a je to zaroven temne ladene, tudiz to pusobi vaznou atmosferou (pro nekoho), fakt neni vubec nic dospeleho. Vlastne je to docela bezny recept jak prodat akcni trhak do publika 16-23. Hezky vyvedena pohdka ma proti tomu mnohem sirsi zaber, ale mnohem min lidi ji dokaze ocenit - tupy konzument si bude pripadat pri hrani "blbe pohadky" trapne a uprednostni drsnackou krvarnu, ktera mu doda ten spravny tvrdacky pocit alfa samce.

Do reality maji oba pristupy zhurba stejne daleko. Je to hlavne o tom ze ten akcnejsi a temnejsi ti dneska rve kazdy, takze vazne nemuzu ocenit, ze rady tech pohadkovejsich nekdo zkracuje na ukor neceho, co je uz takhle skoro vsude.

(protoze to zerou masy a tudiz to asi vic vydelava, coz bude hlavni duvod proc se WW presunul prezentaci tam, kam se presunul. Nemuzu to zmenit, natozpak vase nazory, ale libit se mi to teda taky sakra nemusi. Z meho pohledu jsou tituly typu SoT cenne.)
pipboy:tak ty ses hustej hodnotit hru jen z dema...a to je prave chyba pac todle(k memu prekvapeni i pro vetsinu ostatnich uzivatelu) je todle nejlepsi dil trilogie....z dema nikdy nemuzes moc odhadnout a rozhodne bych tento dil nemijel,je to takove "dospelejsi" oproti pohadkovemu a naivnimu prvnimu dilu.....timhle si me teda zaskocil
musis posbirat vsechny Life Upgrady....kua Dahaku uz mam rojetou tyden a ne a ne ji zabit to je fakt nechutne...neni tu nekdo kdo by poradil jak na ni?Uz ztracim nervy dostanu se max jak po treti vysi na utesu,navic mi Princ nebere pisky,obcas jo obcas ne - nevim jestli to je bug nebo zamer ale uz me to pekne sere,s Kaileenou sem nikdy nemel takove problemy,byla tezka to jo...ale todle je asi Mission impassible...bez udelani se mi to nechce odinstalovavat a tak si ani neinstaluju zadnou jinou hru a to jimch mam,ale proste todle nejde po nakych 4-5 pokusech uz ztracim nervy:X.
teda kaileenu sem neporazil (vypověděli mi po těch tornádech nervy) a o dahakovi slyšim prvně zajímávý a jak se k tomu konci jako dostaneš ?
bojoval nekdo s Dahakou?Ja se o alternativnim konci dozvedel po odinstalovani,takze se o to pokousim ted....slysel sem ze prej je jeste tezsi nez Kaileena,to snad ani nejde:),Kaileena na normal byla fakt vyzva...