Tedy, na první pohled to vypadá lépe jak Warrior Within, ale má to strašně zpomalený pohyb myši, i při nastavení citlivosti na 100% (hlavně při first person kameře), přičemž předchozí díly s tím problémy neměly. Sands of Time byl v pohodě i při implicitním nastavení 43%, ve Warrior Within jsem nastavoval na 80%, ale The Two Thrones je dost pomalý i při 100%. Koukám, že Coldplaz níže měl stejný problém a nikde na internetu žádné řešení. Gamepad pro mě řešení není, na něm to hrát nehodlám.
Jako není to úplná tragédie, hrát to asi půjde, ale vopruz to trochu bude (hlavně při first person rozhlížení musím šoupat myší jak blázen).
Vážně nechápu, jak mohou něco, co fungovalo v předchozím díle na prakticky stejném enginu v tom následujícím takhle zmrvit...
Neviem, či niekto iný mal tento problém, ale moja hra sa ovláda hrozne ťažko s myšou, aj keď ju nastavím na najvyššiu citlivosť.
Marles: To jsem právě zkoušel taky, ale hra mi stále hlasí ať restartuju PC pro dokončení instalace. Ať dělám co dělám prostě to nejde. Zkoušel jsem i podle nějakého návodu nastavovat u spouštěcích souborů kompatibilitu a nějaká administrátorská práva. Stejně to nejede.
JohnCZ: Nevím, jestli to funguje na sedmičkách, ale u Vist stačí odsud stáhnout aktualizaci Starforce a jede to bez problému. Plus je tam i program pro odstranění Starforce po odinstalaci hry.
Hmmm tak ja mám tú samostatnú ubisoft exclusive v červenom obale.
Každopádne v 2006, ako malo vyjsť HOMAM V, tak vyšlo demo, ktoré malo tiež starforce (!) a na Ubisoft sa vtedy spustila tak veľká vlna kritiky, že nakoniec plánovanú starforce do plnej hry nedali. Pravda, starforce je silné zlo, ale tuším po práve tomto ju prestali Ubisoft do hier dávať (i keď neviem to na 100%). Securom beriem rozhodne ako oveľa menšie zlo. Anyway škoda toho princa.
Tul: Tuhle, první dva díly jsou bez ochrany a teda nechápu, proč u třetího je ta blbá SF. A Ubisoft se ani nesnaží vydat opravu. Už mě ale fakticky serou. Zítra to budu řešit tak, že zpirátím EN verzi, nakopíruju složky video a audio z cz verze a následně tam přihodím anglický crack - pak by to, dle některých zdrojů na fórech, mělo fachat.
Johncz: V akej edícii//vydaní máš tú hru? Pred cca rokom som si totiž tiež the Two Thrones zakúpil, ale ešte som to neskúšal, ale ako čítam tvoje problémy, tak sa normálne bojím...

A tie problémy: holt úžasná politika vydavateľov, kde sa kĺbi paranoia s hamižnosťou a zákazník je až na poslednom mieste. Smutné je, že negatívne si to nakoniec neodnesú len hráči, ale i vývojári.
Jako tohle mi tahle "ochrana" taky dělá, takže si hru vždycky musim crakcnout... pak ať se nedivěj, že si lidi pálej hry...
Další patch jsem nenašel a crack je nefunkční, protože je na EN verzi.
JohnCZ: Co třeba to samé, co u FlatOutu 2? Aplikovat patch i crack PŘED prvním spuštěním exe souboru?
Mám problém s touhle gameskou, protože obsahuje ochranu StarForce. I přes to, že jsem ho nucen nainstalovat, mi hra sděluje, ať restartuju PC kvůli dokončení instalace. A to se opakuje pořád dokola. Zkusil jsem i driver update ale ten taky nepomohl. Nemůžu najít na netu ani funkční medicínku na CZ verzi. Neví někdo, jak se toho svinskýho parazita zbavit?
Pestik:Tak obra sem nakonec zvládl ani nevim jak ale najednou to šlo jako po másle.Teď sem se zasekl u nějaký potvory fijalový ženský se kterou už skoro den bojuju a ne a ne ji zabít.Když už má asi milimetr života tak na ní přestane účinkovat spomalení kopne do mě a já hned zemřu.Není tam nějakej fígl na ní?Děkuji.
Tak tam možná vždycky klikneš jednou navíc. Teď sem se díval na YT. Píchneš do ramene, on se po tobě napřáhne a v tu chvíli bys ho měl bodnout do ruky. Jestli ti to neukazuje, že máš bodnout, tak nevím čím to je...
Pestik: To vše dělám přečetl sem spoustu těchto rad kdy mam zmáčknout E a pak jen klikat když mi zmodrá čepel ale vždy sem obra píchl jen do ramene a ten mě pak zahodil než stačila čepel znova zmodrat už sem zoufalej a hra mě fakt přestává bavit i když ze začátku sem si počínal jako mistr.Samozřejmě že sem hrál i předchozí díly.
Zmáčkneš E a pak klikáš jak máš, jak při každým quick killu (nebo jak se tomu říká.
Ahoj lidi hraju prince dva trůny a narazil sem na arénu s obrem,už sem přečetl spoustu návodů jak ho zabít ale nedaří se mi to vždy obra píchnu jen do ramene a už mě to dost štve sem na tom zaseklej druhý den klávesu E použiji v čas nejde o nějakou chybu?Jde to nějak obejít?Děkuji za radu Hardix
Pomozte mi prosím někdo nemohu se dostat přez obra v aréně vyzkoušel sem vše podle návodu a nejde to co mam delat klávesu E zmáčknu vždy včas ale obra píchnu jen do ramene už mě to přestává bavit.Děkuji za radu Hardix
Mě spíše ten s tou obludou v aréně. Bylo to sice jednoduché, ale na mě to zapůsobilo a do hry se to dobře hodilo.
A líbily se mi i ty hlášky ještě před tím, než jsi ho potkal, když písečné nestvůry zatýkaly nevinné občany: "Do arény néé, jen ne prosím do arény". To ještě člověk nevěděl, co je tam čeká.
A který to byl? Mě asi nejvíc zaujal ten s těma dvěma týpkama (jeden s mečem a druhý se sekerou)
Tím jedním soubojem jsem myslel, že jeden byl opravdu dobře udělaný. Ale jinak jich bylo více, ale už mě tolik nenadchly, i když nebyly špatné a bavil jsem se u nich.
Pivo: Ano, pouze trilogii. A soubojový systém nemůžu tak úplně posoudit, jelikož sem většinu pohybů ve WW odhalil až asi na druhé dohrání a T2T jsem hrál ještě celkem tupě :D Ale souboje s bossy jsou perfektní (a je jich málo, ale ne jen jeden), stejně tak ten stealth kill, na druhou stranu třeba jízda na vozech byla celkem blbost... a ano, pořád to byla zábava :)
Pestik: Všemi princi myslíš pouze tu trilogii, že?

Já hrál první Warrior Within a ten mi přišel nejvíce promakaný. A v The Two Thrones buď vymazali komba anebo jsem zapomněl, jak se používají :-)
A kromě zajímavě zpracovaných některých soubojů s bossy (no spíše jen jednoho), nepřinesl nic nového. Teda až na pár dalších detailů.... (jednoho nového pohybu a ještě cosik možná) Ale i tak to byla zábava, protože ten koncept mlácení a skákání byl už od začátku dobře provedený.
pestik: :-D Ono to je naštěstí díky čachrům s časem úplně jedno.
Já hrál všechny Prince v opačném pořadí, tak mi to tak okoukaný nepřišlo :)
Mě už ten závěrečný díl trilogie přišel takový okoukaný. Furt se mi hodně líbil, ale už to chtělo nějakou změnu a jsem rád, že nový Princ už je o něčem jiném.
Walome: tj nepříjemný docela, já jsem se zase dostal až k němu ale nemohl jsem ho udělat tak jsem to přestal hrát a dohrál to snad až po měsíci no:)
Komos3: ano, u závěrečného bosse mi přestal fungovat gamepad a já se najednou musel naučit pracovat s klávesnicí a myší :-D Už tak jsem byl nasranej a k tomu tohle!
Tak nakonec jsem to obešel, ale o bug se jednalo, protože jsem to vyřešil tak trošku náhodnou cestou, kterou programátoři nezamýšleli, ale to se blbě popisuje.

Kažodpádně poslední boss mě pěkně štval, ale nakonec se mi to povedlo.
Nechápu proč se mi musí objevit nějaký blbý bug, kde prince místo, aby skočil na určité místo, tak skočí těsně vedle a navíc je to těsně před checkpointem, takže musím hrát hodně dlouho. Ještě na youtube se dívám na videa a tam kam má princ skočit, prostě neskočí. To je o nervy.
Jo, zezačátku jsem si trochu musel zvyknout, jak to vlastně funguje, ale jinak to též bylo v pohodě. Akorát si člověk musel uvědomit, co je jeho cíl a nechodit někde na druhém konci mapy.
no třeba ve warrior within je občas celkem bordel, když se to tam začne rozdvojovat... ale i tak je to celkem v pohodě
No ty komplexy jsou strašně stejné, takže někdy jsem přehlédl ve tmě další chodbu, která sloužila k postupu. Mě zase přijde, že zaseknout se v některém z Princů z Perise snad ani není možné, tam je vždy jedna jasná cesta a nejde přehlédnout.
Zajímavé, že jak hraju Dooma 3, či jinou střílečku, tak při sebemenším záseku, když nevím kudy kam, se hned dívám do návodu, ale u žádného Prince z Persie, u kterých si právě mnozí stěžují, že neví kam jít, jsem tento problém neměl a vždy cestu nějak vycítím. I když jak se dívám na posledného Prince, tak u toho se to možná změní....