Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Zx Atari (22.03.2020 17:36): tezko rict co se presne stalo, ale jeho stare hry jsou skoro perfektni, na moznosti co doba nabizela. Porad ale verim v jeho velky navrat, ale holt dlabanim kostky a hrama na ktere se totalne vysere to nebude:)
@90210 (08.05.2019 07:47): Mě štve, že jsou tam super nápady, ale ten realtime styl to vše zabíjí. Možná kdyby to bylo udělano stylem třeba jako Genesia (Ultimate Domain), tak by to byla pecka.
[neexistující komentář]: Dobrej komentar, konecne jsem se po mnoha letech dozvedel jak se ta hra vlastne hraje a na Molyneuxovy hry mame stejnej nazor.

Kdysi jsem to zkusil spustit a vubec jsem neprisel na to, jak se to ovlada a co mam delat, ale na obrazcich napr. ve Score v klasice to vypadalo opravdu nadherne.

Marna slava, jedina hratelna hra Bullfrogu je stale Theme Hospital a paradoxne jeste Hi-Octane. BTW nezkousel nekdo Genewars? To vypadalo taky hezky.