Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Portal of Evil: Stolen Runes Collector's Edition

Portál zla: Odcizené runy

09.05.2013
26.05.2015
16.01.2018
kompatibilní
63
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Vanessu již nějaký čas trápily děsivé vize a nyní konečně ví, proč. Kdesi v Itálii leží brána do pekel. Ta je naštěstí chráněna mocnými runami a tajným Řádem světla. Jenže někomu se povedlo runy ukrást a ukrýt pravděpodobně někde mimo náš svět. Členové řádu, kteří se je pokusili hledat, také zmizeli, včetně slavného Abrahama Van Helsinga. Vanessa je vnučkou Van Helsinga, a jelikož je členství v řádu dědičné, stává se i ona součástí Řádu světla. Tedy i ona nyní nese odpovědnost za to, aby brána zůstala zavřená a při hledání ztracených run bude čelit děsivým bytostem ze svých vizí.

Portal of Evil: Stolen Runes je nezávislou adventurou s plně nadabovanými postavami, mnoha video-sekvencemi, několika desítkami rozmanitých hádanek a hidden object mezihrami. Hidden object mezihry jsou navíc dvojího druhu. Tedy klasického hledání předmětů podle vypsaného seznamu na spodku obrazovky a poté také doplňování částí předmětů k jejich celku.

Hra původně vyšla již o dva roky dříve na chytré telefony a tablety. PC verze je dostupná pouze ve "sběratelské edici", která přidává bonusovou kampaň příběhově navazující na konec původní hry. V této bonusové kampani také oproti kampaní základní převažují hidden object mezihry nad originálními hádankami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.