@Ria Kon (17.07.2021 22:37): Jednat teď o víkendu byl Pokemon Go festival - díky Covidu není na jednom místě ale fungoval celosvětově a šlo o ruzné aktivity a vyšší šanci na shiny, a pod.

Další podoá přiležitost je, že ke každému Community day, vydají krátky placený quest chain. Není to nic extra ale za dvacku to je příjemné zpestření toho chytání.
Já to hrál, ale ty nový funkce a akce mě už nebavily tak jsem s tím seknul. Ten začátek byl moc fajn, třeba první chycenej drak. Ale jakmile začaly být eventy, souboje atd tak už toho bylo na mě moc a radši jsem si stanovil cíle a zastávky procházky sám :D
znám typka, co kupuje každý měsíc těch 14k coinu ..ale ja třeba se zařekl, že rreálné peníze utratim jen ta lístky na eventy. A těch cca 500 ročně si zaslouží.
@Ria Kon (17.07.2021 22:07): FOMO to je u táhle hry přesný, bohužel NIA moc dobře ví jak lidi zblbnout :) Než si to člověk uvědomí může v tom utopit plno času a peněz. Já si koupil nějaký box asi jen dvakrát ale znám lidi co v tom nechali i desetitisíce, jeden hráč dokonce 100k což už je fakt na odvykačku :D
@Kuba1911 (17.07.2021 22:01): Já si třeba dala skoro dvouletou pauzu. Praštila sem s tím jednou v zimě, pak mi to po další zimě začalo chybět, ale mobil už to nezvládal, tak sem musela počkat na nový. No a teď mě to baví úplně stejně, ne-li víc. Vždy je to o tom jak moc se necháš frustrovat FOMO. Za ty dva roky sem přišla o tolik věcí, že mi to už je teď šumec. A stejně se k tem věcem časem člověk dopracuje i jinou cestou :)
@Ria Kon (17.07.2021 20:16): Hrál jsem aktivně cca 2 půl roku a popravdě jsem rád že už jsem s tím skončil. To neustálé přidávání nesmyslného množství nových věcí, úkolů, eventů apod. už bylo otravné. K tomu taky neustálý grind a tlak na peníze za raid passy a ke každý aktualizaci od Nia bugy zdarma :) Když se pak kvůli pandemii covidu z toho vytratilo to kouzlo chození ven dal jsem hře s úlevou sbohem a vrátil se k tradičnímu hraní. Zábava to je ale když to chce hrát člověk vážně stojí to strašný množství času.