Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Black Version 2

Pocket Monsters: Black 2

07.10.2012
78
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Celé dva roky od porážky Team Plasma a zmizení jejich vůdce N o této organizaci nebylo ani vidu, ani slechu. Nyní se ale vrací v plné síle s novým plánem na ovládnutí světa a zcizení všech Pokémonů, jehož středobodem je legendární Pokémon Kyurem. Hrdina, který Team Plasma před dvěma lety dokázal porazit, ale zmizel neznámo kam a novou naději pro region Unova představuje novopečený trenér z Aspertia City, který se právě vydal na svou pokémoní cestu...

Black 2 (společně s White 2) navazuje na tradici "třetích" verzí generací série Pokémon (Yellow, Crystal, Emerald a Platinum) a plní stejnou funkci pro pátou generaci her (Black). Oproti předchozím vylepšeným verzím se ale jedná o plnohodnotné pokračování, které nabízí zcela novou příběhovou linii. Odehrává se ve stejném regionu Unova, který ale byl rozšířen o nové oblasti a města na jihozápadě a severovýchodě, jako například nové startovní město Aspertia City. Změnami prošly i existující lokace a stadiony. Regionální Pokédex byl rozšířen o Pokémony z předchozích generací a čítá tak více než 300 Pokémonů, z nichž část je tradičně exkluzivní pro jednu z her (u Black 2 to jsou například vosa Beedrill z první generace nebo žralok Garchomp ze čtvrté). Nových forem se dočkal titulní legendární Pokémon Kyurem, ze kterých Black 2 obsahuje Black Kyurem formu.

Kromě změn hlavní příběhové linie obsahuje Black 2 i rozptýlení v podobě minihry Pokéstar Studios, ve které se vy a vaši Pokémoni můžete stát filmovými hvězdami, a turnaje Pokémon World Tournament, kde se můžete utkat se všemi hlavními postavami a trenéry ze stadionů z předchozích her a generací, mezi kterými se najdou i legendární pokémoní mistr Red a jeho věrný Pikachu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.