• Android 95
Při pracovní nudě jsem znovu rozehrál PvZ na mobilu. Hra je stále chytlavá i po letech, to samé ta hudba, stupňující se obtížnost, no prostě slast. Zapnout si to raz za čas je skvělé. Bohužel nevýhoda této hry je stereotyp.

Android verzi hodnotím o 5% více. Na tom mobilu se to hraje dobře, je to možná i pohodlnější než počítač :) A přitom nikdo nepřijde o žádné featury ze hry, když hraje na mobilu. Grafika, hudba i obtížnost je úplně stejná. A jde to hrát i offline na mobilu.

Pro: Stupňující obtížnost, grafika, zvuky a hudba, na mobilu lze hrát offline.

Proti: Stereotyp

Další skvělá hra z dílny PopCap Games.Z budování kytek které niči zombie a ochránit tak váš dům je skvělý,samozdřejmě herní zážitek.

Už od té doby co sem hru zapnul se mi líbila,spousta úrovní,kytek,ten bláznivý soused u kterého si můžete nakupovat a ještě k tomu "minihry".Grafické zpracování je velmi dobré + ještě zvukové efekty které dodávají šťávu hře od začátku až dokonce.

Celková hratelnost=výborná.
85%

Pro: Grafika,hudba+zvukové efekty,spousta kytek neboli zbraní a srandovní zombie :D

Pařil jsem Androidovskou verzi. Je to ideální gamesa do autobusu. Taktická, vtipně animovaná, zombí "sekačka" :D
Zajímavé momenty jsou vždy když poprvé vidíte nový typ zombie. Na jednu stranu cítíte strach na druhou zase čekáte co ta nová svi*e vymyslí nového.
V jednoduchosti je krása, tady to platí na 100 % ale fakticky každý delší překombinování by jenom uškodilo hratelnosti.

Pro: kreativní animace, vtipné a aj vtipná hudba

Proti: nic

Perfektná chujovinka... jednoduché a velmi zábavné, těžce návykové na to pozor... Tato hra má více verzí které se od sebe liší pouze drobnými odchylkami... ale stojí za to je vyzkoušet všechny...

Pro: Zábavné minigames (zahrádka), logický základ, návykovost

Proti: hudební doprovod je slabý

Nikdy bych byl neřekl, že žádná tower-defense hra mě bude tak bavit jako Kytice vs. Zombíci. V jádru máte za úkol odrážet útoky řad plazivců - ať už na předzahrádce či za barákem v bazénu.

Každou další výhrou si otevíráte nové Kytice,
které mají své pro i proti. Kombinováním a správným zadáváním tak kytky odrážejí hordy Živých mrtvých.

Hra je graficky stylizovaná a rozjedete ji i na kancelářské plečce. Přidanou hodnotou je i hafo mini her a návyková hratelnost.

Proto dávám 90 %.

Pro: Stylizovaná grafika, hodně kytek, návyková hratelnost

Proti: Návyková hratelnost, opakující se levely

Stáhl jsem si demo hry a docela mě to chytlo. Na poměry dnešních tower defence her je to docela originální ale podobných her jsou na internetu desítky. Přesto mě hra bavila a proto jí dávám 80%

Pro: grafika, Možnost volby kytek (zbraní), Cena

Proti: Žádný příběh

-8 +3 −11