Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Planets Under Attack

27.09.2012
11.11.2012
14.11.2012
63
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Planets Under Attack je real-time strategie z vesmírného prostředí. Hra obsahuje pouze dvě rasy lidstvo a roboty, za které můžete hrát pouze v multiplayeru pro 2 až 4 hráče, 32 úrovní včetně jedné výcvikové oblasti.

V kampani budete hrát za Pana Goodmana, který má dluhy, ale neztratil odhodlání získat opět své bohatství. Pomocí prozkoumáváním a obsazováním hvězd na okraji známého vesmíru. V průběhu hry bude čelit obchodníkům, vyděračům, robotům, monstrům, dokonce i bossům. Váš cíl vybíráte na mapě, kde máte rozmístěné hvězdy, které musíte dobývat postupně. Vidíte zde také svůj úrovňový postup. Úrovně vám odemykají nové technologie, které vám přidávají bonus na lodě, lidi nebo na speciální věci. U každé mise můžete vybírat ze tří obtížností na snadnou máte pouze základní úkol. Střední a vysoká přidává sekundární úkol, který vám dá zkušenosti navíc.

V bitvě se nacházíte ve hvězdné soustavě, ve které jsou planety obíhající po oběžné dráze a nepohyblivá tělesa. Planet jsou tři typy: metropole, pevnost a banka. Metropole je jediná planeta, kde samovolně roste počet obyvatel. Ti jsou základním zdrojem příjmů, nutné k vylepšování planet. Pevnost má okolo sebe vyznačený kruh, který znamená pro nepřátelské lodě zkázu, když do něj vletí. Banka není závislá na populaci a samovolně přidává peníze. Začínáte s jednou planetou a snažíte se dobýt ostatní planety tím, že vysíláte lodě za peníze, které vyděláte z daní nebo dostane z banky. Planetu dobudete tím, že na ni vyšlete větší počet lodí, než je na ní populace. Toho samého se snaží docílit i váš nepřítel.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.