Planet Zoo: Aquatic Pack

08.12.2020

rozšíření

Čtvrté rozšíření hry Planet Zoo přidává pět nových zvířat, jeden scénář a přes sto sedmdesát dekorací s vodní tématikou. Nabídku zvířat rozšiřuje o tučňáka patagonského, vydru obrovskou, tuleně kuželozubého, kajmánka trpasličího a želvu diamantovou. Nová mise se odehrává v Americkém Oregonu v Red River Barn Zoo, která byla založena v 80. letech minulého století jako malá rodinná zoo, ale nyní se jí podařilo obdržet velkou dotaci a čeká ji rozlehlá rekonstrukce. Nové dekorační předměty, budovy a rostliny slouží pro zkrášlení jak souše, tak vodních ploch.

@Starletka (komentář): Tu hru hraje partnerka a souhlas, pokud jde o poměr cena/obsah DLC pro PZ, je to dost tragédie. A co je vůbec pěkná rána do zad od autorů je to, že ty prvky z DLC jsou vidět i v základní hře, a když se to člověku líbí a chce to použít, tak ne ne, to je DLC, vytáhni "dvěstěpáďo" a dokup. Pak se klikne vedle na položku a ne ne, to je zase jiný balíček...kupuj kupuj...

Nová zvířátka jsou moc hezká (kdo by neměl rád tučňáky nebo vydry) a stejně tak jsou pěkné nové doplňky, což ale nemění nic na tom, že je toto DLC stejně jako všechny ostatní jen a pouze dojná kráva. Nově přidaného je totiž žalostně málo (o nepoměru cena/obsah nemluvě), ale zklamaná jsem i ze scénáře a to hned z několika důvodů - je jen jeden, je na čas, je bez příběhu a vůbec se nezaměřuje na nově přidaný obsah. Takže místo toho, abyste se díky němu seznámili s tím, co bylo přidáno, dostanete jen pár naprosto generických úkolů a ještě musíte jakoukoliv péči nebo krásu obětovat na úkor rychlosti.

Pro: nová zvířata a doplňky

Proti: velmi málo obsahu, cena, scénář