Pine

10.10.2019
26.11.2019

Ve světě survival adventury Pine není lidstvo na vrcholu potravinového řetězce, nýbrž se krčí před mnohem chytřejšími a technologicky vyspělejšími druhy, které se vyvinuly ze zvířat. Díky tomuto faktu poslední zbytek lidstva sotva přežívá v konkurenci ostatních a musí hledat nové útočiště. Tím by mohl být ostrov Albamare, kde byl vyslán mladý chlapec Hue aby zmapoval terén a našel lidstvu nový domov. To nebude vůbec snadné, jelikož ostrov je již obydlený a proto musí použít veškerý svůj důvtip a lest, aby zvrátil situaci na svou stranu.

Sandboxový titul Pine představuje otevřený herní svět jako dynamický organizmus, který se mění jak hráčovými zásahy, tak i nezávislé na něm, ať už vinou počasí nebo migrace různých kmenů. Jednotlivé tlupy antropomorfizovaných zvířat mezi sebou vedou konkurenční boj a je na vás i na nich, zdali s nimi navážete přátelský vztah, budete bojovat po jejich boku, obchodovat nebo se jim vyhýbat. Na ostrově rozděleného na šest odlišných území se budete moci rozhodnout, zdali přijmete nebo opustíte poslání najít lidstvu nový domov a dle potřeby navazovat vztahy, cestovat, lstí se udržet naživu nebo pátrat v ruinách zanechaných dávnou civilizací po nových vynálezech, jež mohou pomoct v přežití.