Tak mám dohráno. Ale pro všechny achievementy jsem musel rozehrát na chvíli new game+, ale mám to :D jeden achievement vyžaduje celkem solidní grind. Původně jsem nechtěl dát kilo, protože mě srala nemožnost skipování cut-scén u opakujících se soubojů s bossy, ale před koncem jsem přišel na to, že skip se schovává pod číslem 2 nad klávesou W xD
@kristmeister (06.07.2023 22:12): Akční souboják a ten musou ( Dynasty Warriors série třeba ) styl moc nemusím a mimo to kdovijaký fanda Persony nejsem, i když jsem hrál čtyři díly. Ja jsem spiš na Shin Megami Tensei a na Personu koukám trochu skrz prsty i když nikdy nepopírám o jak kvalitni sérii jde :)
@Charllize (06.07.2023 21:58): Hele to těžko říct, on ten combat dělají zábavný hlavně ty klasický cool animace a změna postav kdykoliv během boje :D na druhou stranu, vychytat všechny čudlíky a kombinace je celkem obtížné. To zase si člověk rád vzpomene na ty poklidné tahy v původní pětce :D

Proč si to vlastně ještě nezapl? Reálně, jak jsem to zapl hned po dohrání pětky, tak mi chvíli trvalo, než jsem si uvědomil, že hraju už jinou hru :D
@kristmeister (06.07.2023 21:14): Tak pokud se z tebe díky Strikers stane fanoušek musou žánru máš tedy co hrát na deset let. Já ho moc rád nemám. A ačkoliv Strikers mám ani jednou jsem je ještě nezapl. I když tusim ze ono asi nepůjde jen o ten soubojak :)
Musím uznat že ten combat systém je mnohem zábavnější než v původní Personě 5 i průchod dungeony si více užívám. Ale zase mi tu chybí ty volné dny, kdy si člověk vybíral, co bude dělat.