Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Baal (18.12.2021 22:22): Jo, ten bug tam byl pak už pořád, jak nějaký virus, který jednou chytneš a už se ho nezbavíš. Už ani nevím, jak mě napadlo přerušit akci, aby Ann nesešla znovu dolů, ale ještě, že tak.

Polštinu bych mohl zkusit. Psal jsem si s lidma z Fénix ProDabing a ti Amerzone dabovat neplánují, takže by to byla dobrá alternativa.

@Pluto (18.12.2021 22:28): Většinou tyhle věci do zajímavostí píšu, ale tady jsem to nějak opomněl, a teď už bych to nedal do kupy. Baal to popisuje v příspěvku nad tebou, tak si ho založ :) A navíc to asi nepostihne každého, ale kdo ví. Já hrál krabicovku, kterou mimochodem mají za stovku tady.
@Pluto (18.12.2021 22:28): Možná to záleží na náhodě a ty na ten bug nenarazíš. Bug se schodištěm se objeví v 1. kapitole/prostředí - Harém. Bug se aspoň u mě objevil, když hlavní hrdinka měla jít spát, aby později ráno mohla namíchat voňavku v malé alchymistické laboratoři prince, kterému patří harém. Musíš vyjít nahoru po schodech a jít k bodygardovi v harému. Jenže jak vyjdeš schodiště, tak se hlavní hrdinka automaticky obrátí a sejde po schodišti zpět dolů. Ale naštěstí tam je asi dvou sekundový interval, než se nahoře otočí a znovu sejde dolů. V tom krátkém intervalu musíš zmáčknout pravé tlačítko myši a hlavní hrdinka se zastaví na schodišti nahoře a nesejde dolů. Tím je bug vyřešen.
@Jumas (18.12.2021 20:29): To schodiště byl celkem brutální zásek, nejhorší na tom bylo, že se to pak projevovalo i na starších savech. Už jsem chtěl přeinstalovat hru, ale pak mě napadlo projet komentáře tady na databázi her, jestli se něco podobného někomu nestalo taky. A pak jsem našel řešení od tebe. Bez něho bych byl asi v háji. Mě by to teda nenapadlo s tím přerušením akce nahoře na schodech jako tebe. Fakt klobouk dolů.

Amerzone sice nemá titulky, ale existuje verze s polským dabingem a tu jsem hrál a dohrál před pár lety. Celkem se ta Polština dala přelouskat a pochopit.
@Baal (komentář): Těší mě, že mé komentáře někdo čte i po pěti letech od napsání a samozřejmě jsem hlavně rád, že ti tento pomohl hru dohrát. Musel jsem se podívat, o jaký bug šlo, protože těch her je tolik, že se v tom ztrácím :)

Souhlasím s tím, že Paradise je Sokalova nejslabší hra, ale i tak jde v rámci adventur o celkem solidní titul. Amerzone jsem nehrál, protože nemá titulky (ani anglické) a navíc mě Mystovky vůbec nalákají. Na novou Syberii jsem ale hodně zvědavý.