Tak dohráno i na Nightmare obtížnost. Air Combat je asi nejtěžší level. Závažné chyby, uložené pozice se poškodí a doplatí na to i checkpointy k postupu dál. Mrtvá bažina a Zvířecí farma. Loony Park je v závěru nějakej divnej. Objeví se ten vstup do exitu, ale pakliže chodím po mapě, najednou hra zamrzne. Nemá nic společného s kompem. V jiných mapách k tomu nedocházelo. A mně se vyskytlo na Insomnii i Nightmare obtížnosti.

Ve hře je na Noční můru dost málo nábojů, což korunuje poslední level s bossem. Ale zase to hráče nutí používat opravdu všechny zbraně a neřešit, že najednou nemá do nějaké střelivo. U herní výzvy mám rozepsané, jak jsem postupoval hraním. Protože je to fakt velmi obtížné a zlaté karty lze použít jen jednou. To skákání tomu dost pomáhalo, vyšší DPI též. Peníze jsem sbíral dost sporadicky. Duše jsou důležité stále. Ale je těžší je sbírat. Celkově karty ok, i když se to nedá srovnávat s tím luxusem z Black Edition.
Podařilo se někomu dotáhnout Overdose na Trauma až do konce? Snažil jsem se o to ale dál než přes 3. úroveň to prostě nešlo. Zajímalo by mě jestli se něco změní po dohrání. V Painkilleru to na Trauma končilo jinak a už po 4. kapitole a BooH zase přinesl bonusovou úroveň.
Garret: vždyť tenhle není tak špatnej ne?? Resurrection má chybu, že ty lokace, že se tam dá ztratit, ale zase výhoda, že jedna mise ti třeba trvá hodinu a Redemption mý výhodu obrovkých vln nepřátel ale nevýhody, že není nic nového
skutečnost je taková, že původní hra a datadisk za to stojí a ty zbylé tři mrdky jsou jen do počtu. chtěl jsem původní jen Black Edition, ale když jsem viděl sakumprdum pack, řek sem si, že jim dám ještě šanci ;-)
Já si "prostě jen tak" nakoupil už asi 50 her, ke kterým jsem se zatím nedostal. Takže po zhruba dvouleté nákupní mánii jsem si už na tyhle super kaufy dal trochu zajít chuť :-D
Tím pádem to nestojí ani za toho jeden a čtvrt eura na steamu. Díky za info, google mi takhle prospěšný nebyl.