@watchOut (komentář): Hodně pěkný komentář, měl jsem původně v plánu taky jeden napsat, ale vystihnul jsi moje pocity naprosto dokonale! hned bych dal ty pluska alespoň 2
@watchOut (02.08.2019 10:12): přesně ta nevyrovnanost skillu je trochu kmen úrazu. Nicméně s rostoucím pčtem hráčů se dá lépe a lépe zamaskovat. A jak říkáš: předzápasový rozbor a plán je na 3 hvězdičky stěžejní. Ale taky ta nejlepší část hry :D
@ripper (komentář): Máme taky čerstvě rozehráno a mechanismus minimálních hvězdiček nás taky trochu zaskočil. Na druhou stranu - první průběh jsme jeli na dvě hvězdičky a bylo to s odřenýma ušima obvykle: opravdu těžké. Když jsme ale poprvé narazili na nutnost udělat něco na 3 hvězdy (to bylo někdy ve 4. světě), tak jsme se vrátili na začátek a najednou to bylo hrozně lehké!
V některých kolech jsme tedy museli trochu plánovat a vymýšlet, jak nejlíp na to, ale pak ta třetí hvězda byla přesně tak těžká, abychom se museli snažit a měli z ní radost.

Pokud jste výrazně skillově asymetričtí, můžete zkusit rozhodit i úkoly podle toho. I v kolech, kde jsou kuchaři oddělení, lze často přesunout činnosti k jednomu z nich. I tohle vymýšlení by se dalo považovat za součást zážitku. :-)

Nicméně za party hru bych to nepovažoval, na to je to fakt příliš těžké.
Fakt dobrá blbinka, hrál jsem to s kamoškou co přišla na návštěvu, že si jen na chvilku něco zahrajeme a 1,5hodiny je v tahu, ve 4 lidech to musí být ještě lepšá
Level 3-3 je teda brutální. S mladou jsme to nedali na jednu hvězdu ani asi na 4.pokus...

Každopádně hra je fakt skvěle nadesignovaná, ale je to překvapivě stresující:).