@Paul (27.03.2019 13:49): levny, pomerne osklivy a hlavni featura hry je batoh :)

Ale zatim to teda kupovat nebudu, urcite ne za litr, ale i pres tu absenci expu to nepusobi zle. Koukal jsem asi hodku na stream a lehce mi to pripominalo Morrowind (bohuzel nekdy i vzhledem) se silnejma survival prvkama. O pribehu nic moc nevim, ale ukol prines stit z dungeonu moc grafomansky nepusobil. Nevim, mozna nekdy za tri stovky to vezmu.
@Ronik (24.03.2019 16:59): Tak v Gothicu urcite expy byli. Nemam rad kdyz hraju rpg a za zabijeni nepratel nic neni, od toho jsou akcni rubanice a strilecky. Ja tusil ze za kazdou cenu budou chtit byt originalni a udelaji hru ktera me nebude z nejakyho duvodu zajimat, casty problem tehle mensich studii ktere musi jit vlastni cestou i kdyby na chleba nebylo :)
@Charllize (08.03.2019 21:48): Taky jsem na to zvědavý, působí to na mě trochu gothicovsky a nahlodalo mě preview, co to označilo za nejzajímavější RPG od Original Sin 2 :) Jen škoda, že to vychází 4 dny po Sekiro, kdyby to vyšlo někdy v dubnu, asi bych se do toho hned pustil.
Na tohle jsme zvedav co se z toho vyklube. Studio co ma za sebou dve mensi hry udela velke propracovane open world survival rpg. Dle videii to nepusobi zle, ale ja jim proste nejak neverim. Cena je nizsi, a mozna by mohl prodavat split screen coop. Jsem zvedav az to vyjde..tipuju nekde kolem 6/10:)