@Hrashek (12.09.2013 12:39): Cez den? Neblazni tym si uplne odfajcis cely gameplay.... JEDINE v noci a najlepsie na sluchadlach. Ja som to hral asi do polovice iba na hlasnych reprakoch, ale potom som presiel na sluchadla a bolo to este lepsie. Hrat to cez den by ma teda vobec nenapadlo.

My (Ja + Deathspank) sme hrali CS kym bola uplna tma a potom sme zapli Outlasty.
Jak to mam sakra hrát a bejt v klidu??:D Teď sem to zapl poprvé a na to,že je poledne, venku svítí slunko a repro mam poměrně ztlumené kvůli mladý... Tak sem se ku*va chvilkama bál... Tak si říkam,jestli to mam risknout v noci se sluchátkama... Nevíte někdo jestli nemaj někde akci na Pampersky?? Budu jich asi potřebovat hodně...:D
Dohráno, bylo to docela dost dobré (ač po první hodině už hodně kouzlo hry vyprchalo a docela dost toho bylo očekávatelné). Takhle nějak si představuju docela slušnou hororovou hru, která si zaslouží pozornost. Ne jako nesmyslně nafouknutý Slender.
Tak to koukáš hodně špatně protože hned první výsledky ukazují že byly přidány 5.9(takže den po vydání) a je to kompletní.
Já na youtube teda našel jen první 3 díly návodu a až po pár dnech se objevilo pokračování.
Už jsem to projel, v poho. Návod na youtube se objevil až teprve nedávno.
Mne sa ten uplny koniec - total koniec velmi pacil, myslim tym striktne tu poslednu scenu.... bolo to take krasne Carpenterovske, tudiz vyborne.

Ovsem posledna ladova pasaz bola vcelku kus nuda, ale zbytok hry bol vyborny a atmosfera bola po cely cas nadherna.
Spokojnosť. Mrazenie počas celej hry, párkrát som si aj podskočil a ani koniec nie je až taký zlý. Len škoda, že je to tak krátke
Poradil by mi někdo? Mám trochu problém najít klíč od výtahu, chodím pořád do kola a nikde nic a musím se vyhýbat tomu šílencovi s nůžkama. A abych řekl pravdu, rád bych už tuhle pasáž měl za sebou, hrozně se bojím :D-
Vidím to podobně. Místo toho, aby se šílenství stupňovalo, tak závěrečnou pasáž takhle dodrbou. Podobně zabitý konec má pro mě i Half Life 1 po přesunu na Xen. Vůbec se to do hry nehodí a je to stejná nuda.
@mazar1234 (06.09.2013 21:43): On není nějak extra špatnej, přeci jenom jsem ten konec tak trochu čekal už od začátku, ale poslední hodina hraní totálně ztrácí na atmosféře a na strachu a jen jsem utíkal abych to dodělal. A i ten příběh ke konci se docela zamotá aby se po dalších 10 minutách zamotal ještě víc a aby se po dalších 10 minutách rozmotal a docela tupým způsobem. Já chtěl dát 90% ale díky tý poslední hodině dám slabších 80% chtěl jsem jít ještě o něco méně ale na konec jsem se uklidnil. Rozhodně ale stojí zato si číst ty confidential spisy,
Tak dohráno a chtěl jsem dát i vyšší hodnocení ale cca. poslední půlhodina tu hru u mě strašně složila.
Hmm, tak oni tam aj sukaju mrtvolu a masturbuju nad zachodovou misou. Thumbs up :-).

@campbell (05.09.2013 22:17): Tak jasne, nebojis sa akoze by si sa bal, ale v takom prijemnom napati a akoby strese byvam pomerne casto. Niektore lakacky su naozaj ocakavane ale niektore ani nie, ovsem ono sa ani tak nezlaknes akoze by si sa zlakol, skor proste len reagujes na ten hlasny zvuk, to je prirodzena reakcia.

Pre mna je zatial atmosfera na jednicku, Amnesia to bude mat teda rozhodne velmi, velmi tazke.

@Giovanni Antonio Kekelli (05.09.2013 22:29): Prej to ma byt UE4, ale ci je to naozaj netusim, ako sa to da zistit?
Tak nakonec je to výborná hra, ale teda že bych se u ní nějak moc bál? To ne. Ty lekačky jsou až moc na oko, přeci jen všechno už jsme viděly v hororech. Ale je to výborná hra. Ale Amnesie na mě vypadá bude působit více.
Zvuk a hudba uplne na jedničku, na plne pecky pekne večer na sluchatkach a bobky v gatiach su zaručene.
@SilentWolf (05.09.2013 13:48): @Maximus (05.09.2013 13:56): Presne, presne.... ja som vcera stihol prejst iba po pivnicu a najvacsie haluze som mal z toho vozickara v chodbe, najprv som sa tam bal ist a ked som k nmeu prisiel tak nic.... a potom po prejdeni tej miestnosti vedla ako som sa pokojny vracal zrazu HUUU ma teda pekne myklo z toho, ale to je hlavne kvoli tomu zvuku... ticho, ticho, ticho a zrazu HUUU, BUUU, VRRRZ,SKVRRK...

Atmosfera naozaj bomba prvej triedy.
Já se to bojím hrát :D To se mi ještě nikdy nestalo :D Úplně to 'strašidelno' funguje.. Tohle podle mě ani nová amnesia nepřekoná, i když co se bizarnosti bude týkat, tak možná jo
@campbell (01.09.2013 00:31): jojo, Ju-On je pecková, i když je nulový příběh....toto je jediná hra u které mi to vadí, jelikož se tam dal natahat z filmů. A malinko hratelnost, jelikož otáčení kamery je zdlouhavé, ale otočení o 180 stupňů je efektivní :)
Ju-on mám dalo to práci sehnat na Wii musel jsem nakonec na Ebay a navíc si sehnat zahraniční Wii jenom kvůli jedný hře(vlastně s dvouma ještě s Calling :-) Ju-on je spolu s Amnesii a Resident evil zero asi tím nejstrašidelnějším co hry můžou nabídnout.
Tuhle hru vyhlížím dost dlouho stejnak jako Amnesia: MFaP, každej den je pro mě utrpení jak se na to těším.