Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nebolo to uplne zlé, ale jednoznačně horší než perfect shot vs spiraling monster. Za komentář mi tato mrdéčka nestojí :`-(
Dát tomu tolik procent jako Pivo go home je skoro zločin, ale hra to je, spustit šla a jelikož jsem se chtěl účastnit DH masters, tak jsem nelitoval, že hra šla spustit:))
@watchOut (komentář): Nekompromisní a objektivní pohled na věc. Na takovéhle hře si člověk může hezky ověřit, jestli má dobře nastavený hodnotící žebříček, protože taková hra si prostě 70 % nezaslouží. Leda pokud by ji člověk posuzoval samostatně a současně chtěl být "hodný". Jakmile k tomu postavíš nějakou konkurenci, nemá Oink žádnou šanci.

A současně to dává signál o tom, jak "kvalitní" hry vznikají v podobných rychlosoutěžích. Ta hra prostě není špatná (v rámci možností, jak jsi správně vypíchl). Ale dobrá rozhodně taky ne.
Občas nešly sebrat mince a musel jsem k nim znova. Možná, že to bylo tím, že se srazily s protivníkovými, těžko říct.

Chtělo by to rozhovor s autorem/autory :D
@Kwoky (02.09.2019 13:52): Mně přišlo divné, že někdy jsem jiné prasátko zasáhla a zabila klasicky napodruhé, a někdy jsem se do něj musela strefit víckrát,jako by ty zásahy blokovalo :/
Nejvíc mi tu chyběla asi možnost nějakého zrychlení pohybu - třeba sprint nebo dash. Jinak se nedá dost efektivně uhýbat, pokud se člověk víc přiblíží k nepřátelům.