New World Order

05.12.2002

New World Order je akční střílečka z vlastního pohledu, ve které je multiplayerová složka provázaná se singleplayerovou, podobně jako to je v Global Operations vydaném ve stejném roce. Hra staví především na hře více hráčů. Multiplayer obsahuje celkem 13 map pro max. 32 hráčů, které můžete hrát v módech: TeamDeathMatch, PlantTheBomb, HostageRescue, TeamEscape, a Fallout. Mapy se dají hrát i v kooperativním multiplayeru proti botům. Ve hře dostanete k dispozici kolem dvaceti zbraní včetně dvou typů granátů a nálože C4. Svou výzbroj, která je limitována hmotností, si vybíráte na začátku každé hry.

V blízké budoucnosti, teroristická organizace zvaná "Syndikát" chce ovládnout svět pomocí nájemných vojáků. Jejich žoldáci jsou vycvičení k provádění únosů, sabotáží a špionáží. K tomu účelu byl vytvořen speciální protiteroristický tým, který tomu musí zabránit. Speciální tým Global Assault Team "GAS", který je složen členy z mnoha zemí, má nejvyšší prioritu a povolení k použití všech možných prostředků k zastavení hrozby kdekoliv na světě.

Nejhorší hra, jakou jsem kdy hrál. Nevíte co máte dělat, a to hned ze začátku. Stojíte s bouchačkou a když uděláte tři kroky, zabije vás kdosi ze schodů. WTF

Pro: Že jde hra odinstalovat

Proti: Že jde vůbec nainstalovat

-2 +4 −6