Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Netvor Speed

43
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2004 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20160814134259…
Netvor Speed je jedním z účastníků pátého ročníku soutěže Becherovka Game, kde skončil v kategorii simulátorů na druhém místě za vítězným Becherovem a nachází inspiraci ve slavné sérii závodních her Need for Speed. Začínáte s 10 000 Euro, které využijete ke koupi jednoho ze čtrnácti vozů, jimiž hra disponuje, a vaším cílem je si ježděním vydělat desetkrát víc peněz, než jste měli na začátku, abyste se mohli opít v místním baru.

Jakmile se vydáte na závodiště, zvolíte si, zda budete závodit jen tak cvičně, nebo o peníze. Pokud zvolíte druhou možnost, nastává další výběr v podobě tratí (kterých je pět) a soupeřů, jež se liší kvalitou svého vozu a maximální částkou, kterou jsou ochotni vsadit. Po napsání výše sázky startuje samotný závod, který vidíte seshora, jako třeba v klasických Micro Machines. Jezdit musíte opatrně, protože vaše vozidlo se nárazy poškozuje a zpomaluje a je ho pak nutné opravit v garáži, což vás nějaké to Euro stojí, stejně jako nutnost čas od času doplnit nádrž pohonnými hmotami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.