Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Becherov

60
22 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2004 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.inputwish.com/projects/becherov/
Hledáte práci? Běžte dělat řidiče do Becherovky! Přesně tohle totiž budete dělat v této hře, až před sídlem Becherovky zastavíte se svou ojetou Škodou 120. Budete rozvážet, převážet a třeba i sledovat mafiány, to vše pod jménem Becherovky. A možná... možná to dotáhnete vysoko, záleží na vás.

Hra je v podstatě mírumílovným GTA, ale na vystupování z auta zapomeňte. Chodce sice přejet můžete, ale upisují se vám za to body, takže musíte jezdit jako člověk, jinak taky můžete být v mínusu. Hra Becherov se odehrává ve fiktivním stejnojmenném městě, které je na poměry freeware celkem rozlehlé. Shlížíte na něj z ptačí perspektivy a celé město je rozděleno do několika čtvrtí, ve kterých budete plnit rozličné mise, které vám vždy zadají na začátku v továrně Becherovky. Ty se snaží být rozmanité, nicméně vždy jde o to, někam dojet nebo něco naložit a odvézt to jinam, a to v osmi typech aut.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Zprvu to vypadá zajímavě - jezdím si kvalitně zpracovaným městem za objednávkami a snažím se auto nerozflákat, ale po čtvrté misi zjišťuju, že se začínám nudit a nastává stereotyp (neustále ježdění z jednoho konce města na druhý mě akorát štve). Vrchol absurdity je, že si musíte zapisovat kolik čeho musíte vyzvednout, protože se špatným množstvím musíte jet celou misi od začátku.

Pro: dobře zpracované město

Proti: stereotyp

+8+8 / 0