Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Net Guard - HACKER

38
13 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
adventura > textová adventura
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2003 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.mysterystudio.wz.cz/data/down.php
Net Guard - HACKER je taková krátká hříčka na hackera, která se odehrává v roce 2010 a vy se v ní stanete neznámým hackerem Dark avEnGEr, se kterým se musíte dostat na hackerské výsluní.

Po spuštění hry se vám na ploše otevře pár okýnek a v jednom z nich se objeví obálka, kde vám poštou přichází zadání úkolů. Těch je dohromady pět, pak hra končí, a jsou seřazeny podle obtížnosti, přičemž zadání úkolů jsou různá. Ke splnění úkolů máte k dispozici několik programů, ale třeba i trojského koně. Obejít ochranu a splnit úkol musíte stihnout do uplynutí časomíry, pokud to nestihnete, budete odpojeni a oznámeni policii.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Zatím nejlepší hra, kterou jsem od tuzemského Mystery Studia hrál. Sice moc dlouho nevydrží, ale i tu krátkou dobu jsem se bavil. Není to nic těžkého, jen je škoda, že levelů není víc. Kdyby jich bylo dejme tomu padesát, spojených nějakým příběhem, byla by to fakt pecka. Takhle je to jenom hříčka na pár minut, která mne ale dost pobavila.

Proti: Jen 5 levlů.

+8+8 / 0
  • PC 30
Další blbost od Mystery Studia za mnou. Net Guard - HACKER je hra kde si zahrajete na hackera a vaším úkolem bude splnit 5 snadných úkolů. Ty spočívají v zlikvidování konkurence, testu zabezpečení firemních dat nebo třeba získání dat o soudním procesu. Jak jsem již napsal, ve hře je jen 5 úkolů, díky tomu se hra dá dokončit během 15 minut, možná ani to ne. Na druhou stranu je o dost lepší než některé jiné pecky od Mystery studia, takže si ji ještě někdy s chutí zahraju.

Pro: nápad a celkové zpracování hry nejsou nejhorší

Proti: lehké, krátké

+7+7 / 0
  • PC 30
Net Guard - HACKER je podle mě druhá nejlepší hra od Mystery Studia, což je dost mizerná vizitka, když se podíváte na moje hodnocení. Třicet procent je ale v tomto případě ekvivalent 6/10, když vezmu v potaz, že Diktátor má ode mě v podstatě hodnocení absolutní.

Jde sice znovu o velmi krátkou záležitost, ale bavil jsem se celou dobu. O hackování jsem se nikdy nijak moc nezajímal a ani bych neměl nervy na to, mít oplétačky se zákony, ale tohle byl skvělý způsob, jak si vyzkoušet tuto nelegální činnost a nemít strach z dopadení.

Pro: zajímavá zkušenost s hackerstvím

Proti: krátké

+7+7 / 0
  • PC 30
Jsem velkej hekr, oujé, mám na to softík, oujé, párkrát si kliknu oujé a všechno je hotoujé ... teda hotové. Opravdu úsměvná simulace hackera, kde všechno funguje na pár kliknutí a člověk se dostane všude, kam chce. Zjednodušeno až na samotonou dřeň, nicméně nápad určitě zajímavý a mnohem lépe zřejmě uchopený hrou Uplink: Hacker Elite, která ovšem není pro amatéry, jako jsem já, já si musím vystačit s Net Guardem, který opravdu věrně nastavuje zrcadlo mým hekerským schopnostem :)

Znovu to hrát nebudu, ale musím říct, že jsem se fakt bavil.

Pro: Zajímavý námět

Proti: Opravdu hodně zjednodušeno

+4+4 / 0