Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NEOTOKYO

01.05.2014
28
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

NEOTOKYO je původně mod pro Half-Life 2 z roku 2009, který byl v červenci 2014 vydán jako samostatná hra na Steamu. Jde o taktickou multiplayerovou FPS, která by se dala přirovnat ke Counter-Strike, ale kromě střílení obsahuje i další taktické prvky - výběr postavy (tři druhy rozdělené podle rychlosti a brnění), speciální režimy vidění (noční, tepelné, detekce pohybu) nebo téměř dokonalé zneviditelnění. Obvykle se hraje ve větším počtu hráčů (např. 8v8). Hlavní kouzlo hry tkví v týmové kooperaci. Na začátku každého kola se můžete připojit k některé ze skupin a poté s ostatními ze squadu spolupracovat na dílčím úkolu.

Hra obsahuje dva herní módy - Team Deathmatch (když zemřete čekáte na konec kola) a Capture the Ghost. Tento mód je podobný Capture the Flag, ale oba týmy se snaží ukořistit stejnou trofej - torzo robota - a odnést jej do své základny. Ten, kdo robota nese, nemůže současně nést hlavní zbraň a a je viditelný i skrze stěny, takže se stává snadným cílem. Ostatní hráči v týmu tak musí spojit své síly, aby nosiče ubránili.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.