Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Need for Speed: Underground - Rivals

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.03.2005 PSP
Vývojáři:
Po masovém úspěchu Need for Speed: Underground (2003) a Underground 2 (2004) na sebe dlouho nenechala čekat ani handheldová verze s podtitulem Rivals. Je plně přizpůsobena hardwaru konzole PSP a umožňuje pustit se znovu do ilegálních pouličních závodů v nočním městě.

Značné množství herních mechanik a možností přebírá hra z velkého dílu Underground 2 a k dispozici jsou tedy známé módy Circuit Race, Drag Race, Lap Knockout, Drift Attack a Street Cross. Novinkou je mód Rally Relay, v němž hráč závodí v okruhu a po zajetém kole mění auto. Co ovšem chybí, je volná jízda městem mezi jednotlivými závody.

Neodmyslitelnou součástí je i úprava aut jak po vzhledové, tak po výkonnostní stránce. Ta je sice oproti svým předchůdcům lehce ochuzena, ale stále zůstává spousta možností, jak své auto ozvláštnit. Jednotlivé úpravy se kupují za získané body v závodech podobně jako nová auta. Ta jsou opět licencovaná a projedete se tak ve známých značkách jako Ford, Mazda, Nissan a další.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.