Když tato hra vyšla, těšil jsem se, až ji s kamarády zarubeme po lanku, avšak časem jsem na to zapomněl a prvně jsme ji vyzkoušeli asi před rokem, prvně a naposled. Co se hře musí přiznat je to, že má celkem dost zábavných prvků....i když teď si na žádnej kromě dobrého pocitu z toho, že váš sok šlápl na vaši past nepamatuju...soubojový systém je však tragédie sama pro sebe, jakmile potkáte soka stejně jen utíkáte a házíte za sebe pasti, jakmile se dostatečně zraní začne utíkat, tak zase nasází vás stejnou taktikou a celý souboj končí tak že se oba dva dáte jiným směrem doufaje, že vám nikdo nejde naproti. Vzhledem k tomu že všechny charaktery jsou určeny pro boj zblízka, to nelze nazvat ničím jiným než tragédií a je celkově bolest na to pohledět, když už se totiž k souboji na blízko přeci jen dostanete, působí to přinejmenším komicky....spíše kosmicky a nehledal bych v něm žádnou vyváženost. Tragickou kategorií samou pro sebe jsou animace postav, které jsou tak špatné, že vás to samo začne obtěžovat, v soubojích totiž postavy vykonávají stejný pohyb jako štamgasta stojící u baru, animace typu South Park by byla mnohem věrohodnější a stravitelnější, stejně tak kdyby se namísto postav po mapě pohybovaly jen barvou odlišené krychle, ale ne, animátor(neváhal bych dát vyšší hodnocení) se nás zde rozhodl týrat a ukazovat své neumětelství v plném rozsahu, v čemž pak přesvědčivě pokračuje i v titulu Inquisitor ve kterém prakticky nelze vidět žádný pokrok na poli animace postav, i když zde musím podotknout, že v Inquisitoru je to mnohem horší(jelikož tam musel animovat více postav). Co se mi líbilo, byla patrná nadsázka ve hře, tedy pokud byla záměrná, jelikož úvodnímu intru se nedalo než smát a působilo značně humorně. Ozvučení je průměrné, i když tam zrovna toho moc k ozvučení nebylo. Hudba pak vychází z celého mého hodnocení nejlépe. Pro člověkevevenstvo co této hře odpustí mnohé, může být tato hra skvělou zábavou. 40,12563%
Dost slabý odvar slavných RPG tvůrci se trošku sekli v koncepci... Hra která na první pohled nezaujme... i když jsem hrdým vlastníkem jejího originálu..