Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

N+

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.02.2008 X360
26.08.2008 PSPDS
Vývojáři:
Metanet Software, Slick Entertainment (X360 verze), SilverBirch Studios (DS verze, PSP verze)
Oficiální stránky:
http://www.thewayoftheninja.org/
Velmi úspěšná flashovka N se v roce 2008 dočkala svého komerčního vydání nejprve na konzoli X360 prostřednictvím služby XBLA a o pár měsíců později byly vydány porty na Playstation Portable a Nintendo DS.

Znovu se tedy ujímáte postavičky ninji a vaším úkolem je dostat se k východu z levelu. Aby se vám to povedlo musíte většinou nejprve přepnout spínač, který vám východ otevře a vyhnout se všem nástrahám, a to vše v daném časovém limitu. Čas si můžete prodloužit sbíráním zlaťáků rozmístěných na více či méně dostupných místech. Každý zlaťák přidá k limitu dvě sekundy. Hra je hlavně o perfektním ovládání pohybu postavičky, přesných skocích a využívání herní fyziky.

Autoři původní verze Metanet Software začali pracovat na konverzi hry původně se společností Klei Entertainment, ti se spojili s novým studiem Slick Entertainment, kteří následně převzali vývoj. Verzi pro přenosné konzole pak vytvářeli společně s vývojáři SilverBirch Studios.

XBLA verze hry má přepracovanou grafiku, obsahuje nové nástrahy a protivníky a hlavně byla rozšířena o 400 nových levelů, jejichž počet byl dále navyšován rozšiřujícími balíčky. Hra obsahuje tři multiplayerové módy a editor levelů.

Verze pro přenosné konzole má také přepracovanou grafiku, obsahuje mix původních levelů a originálních jen pro tyto konzole, dostupné jsou jak multiplayerové módy tak i level editor. Jednotlivé verze se drobně liší jak v herní fyzice, tak i pohledem na herní prostředí. PSP verze zobrazuje level ze střední vzdálenosti, kdežto DS verze využívá obě obrazovky, kdy na jedné je vzdálený pohled a na druhé přiblížený.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.