Jo no. Drželo se už jen tím že sme to používali jako klanové forum ale po tom co sme si založili komplet vlastní stránky tak už to neměl kdo platit. Stejně bylo pod neustálým útokem spambotů.
Chtěl bych jen upozornit, že nejvetsi cesky forum o teto hre, je pozastaveno uz to trva nekolik mesicu a obavam se, ze to uz tak zustane
Serte na Bioshocky a podobný nuďárny, vyšel Star Wars: Bear Force II mod s přepracováním boje pro světelné meče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je to tak dobrý, jak to zní, elegantní ťafce do týla lightsaberem se nic nevyrovná. :D
Mount&Blade: Warband pouze za 5 éček na steamu! Sleva končí za 22:02:40! Takže ti kdo váhali nad koupí si myslím že maj ted jasno.
Mě to příjde zajímavý ale FPP se mi zdá pro melee combat nemotorný. Jelikož k reálnosti chybí něco jako cit. Když si ve Warbandu přepnu do first person tak nevím kam se postava napřahuje.
Ako je to s tým - Chivalry : Medieval Warfare? Kedy to bude? na steame to vôbec nevidím. Doteraz som o tom vobec nepočul, no gameplay vypadá luxusne.
Teraz som si konečne pozrel gameplay na War Of The Roses a vypadá to okrem grafiky úplne hrozne. Naozaj neskutočne arkádová sračka a to som sa celkom tešil. Ach joooo :(
Mě stačí vědět že když ti zhebne kůn tak si zapískáš novýho (xD) nebo v podstatě nemožný/nekonečný long-range archer fight jelikož se stači schovat a zabandážovat. Podělaný fantasy-like oživování a grind ten zas*anej grind. Ve Warbandu sou pro grindery crpg a podobné mody, kde si můžete vyběhnout jako super pomalej, slabej sedlák proti naspeedovaný plechovce, pokud po tom tolik toužíte.
@NateLogan (07.09.2012 22:56): Například, hraju betu a oproti mount and blade(Ač systém bojový naprosto zkopečný) nefunguje blog tak jak by měl(to znamená zmáškneš pravé tlačítko myši at si blokuješ směr úderu a při pohybu vycentrování se proti útočníkovy se změní blok z úderu ze strany na blok úderu na hlavu a krásně to schytáš mezi žebra). Postavy jsou mnohem rychlejší(akčnější) a v tom se tenhl systém stává dost neefektivní, než natáhneš úder musíš stokrát se otočit a dobíhat jak vocásek. K tomu te krásné grafice přidej naprosto zkreslujicí odhad vzdálenosti(90% lidí máchá dávno před kontaktem, nejde to totiž skoro odhadnout). Od jezdce jsem dostal ze 100 pokusů tři hity :D

A navíc je tam naprosto trapný a zbytečný ranked systém odemykání zbrojí atd. V praxi budeš dostávat na prdel, dokud nebudeš mít odemknuté ty nejlepší zbraně. Neexistuje tu vyhledávání hry podle ranku(tedy začátečníky s rankem 1 to hodí klidně proti lidem s rankem 64, tedy odehraných kolem 600 bitev a podle toho odpovídající super těžkou zbroj a super zbraň).

Stejně tak mi celkem vadí takovej ten arkádovej styl, válečníka musíš dorazit když ho nedorazíš, tak jej protivník může "oživit" a jede se dál a tak to jde do nekonečna, klidně můžeš teoreticky být 1000x oživen a dát bitvu bez jediné smrti. Silně iritujicí my taky přijdou "cikánské" férovky na spamu.
Mě teda oslovilo víc než WoTR, díky větší originalitě. Uvidíme pokud budu moct tak vyzkouším.
@Kubulus (03.09.2012 23:02): jestli je to komercni verze HL2 modu age of chivalry, tak z toho sem mel rozporuplne dojmy. napad dobrej, provedeni horsi. ovsem pokud lip vychytaji ovladani a aby to min pripominalo counter strike ve stredoveku tak to muze bejt sranda ;)
Pánové, když se vyznáte, co si myslíte o Chivalry: Medieval Warfare? To na vás asi bude přespříliš filmové, že?
@Adieu (25.08.2012 00:40): hlavně je to paradox, že se paradox snaží vyčóřit mount and blade :D který zaštiťuje. :D

Mulťák tam nemusí být špatný, obtížnost ti bude vytvářet konkurent, ale moc gameplayů jsem zatím neviděl jdu na to :D

edit ježíš marjá! proč pokulhávavý jak idioti na místě už během výběru :DD uáá :D

je to jen sprostá kopírka nic víc :D viz můj prorocký koment u MB
Dobrý je ten Warband, multak je neskutočne chytlavý a aj ked často dostanem na prdel, baví to ako máločo :) single kampan ma nezaujima :D
War of the Roses bude akční arkádovitá sračka. Z dosavadních gameplay videí je v každým aspektu vyjma grafiky horší než Warband.
@Bodkin (23.08.2012 11:51): No jo Warband je originální žadná podobná hra není. Vpodstatě nepotřebuje balanc(až na khergity) jen nějaký lameři, který nikdy neokusili clanwar, nadávaj jak sou obouručky OP nebo že je těžká zbroj k ničemu atd. Na všechno se v pro macthy najde taktika.
Ted jen jestli mu "slávu" nevyfoukne WoTR, kterej se snaží zapůsobit BF stylem.
Já Warbanda hraju dalo by se říct profesionálně :D. Přes tisíc hodin zábavy jenom za 600Kč(dneska sou ty ceny asi jinak). Takže sem na Multiplayeru skoro furt. Nechápu jak to že už není e-sportem.
DEATHSPANK: Pořád. Jeden kamarád kdysi prohlásil, že Warband byl v poměru cena/výkon jedna z nejlepších investicí v jeho životě :D a pod to se mohu jen podepsat.

A kdyby to někomu ušlo, na steamu je teď za 5 euro, Napoleonic Wars ještě za polovic.