Prvně nainstalováno. Hra funguje, opatchováno, vložen widescreen fix. Plynulost 64 FPS. Čtveřice obrázků, 1, 2, 3 a 4. Původní česká verze od Cenegy.

Jak je to s plynulostí hry: Koumal jsem Vertikální synchronizaci i nastavení nativní obnovovací frekvence monitoru, použil i jeden další program na to, ale nepovedlo se mi to dát na nativní. Ale zjistil jsem, že hra jde 16 FPS, 32, 64, 128 a tak. Ale i v rámci jednoho dne, pár hodin, její plynulost může zase o něco klesnout. Ok je to jen tehdy, když restartuji počítač, to pak valí 200-300 FPS. Ale dávat pokaždé, co hru zapnu? Něco takového nepamatuji, ale ten trik s restartem je obecně známej.

Windows 10 64bit a 144 Hz monitor.
Skúšal to niekto na noťase s externou grafikou ? Hra absolútne aspoň u mňa ignoruje externú grafiku a na integrovanej táto stará hra na win 10 ide okolo 18 fps, skrátka nehrateľné.
Bože tuhle hru jsem hrál před několika lety, ale ze začátku fajn ale pak mě to poměrně nudilo. Že bych do toho šel znova?:-)
Karasman: To je jasná věc. Ale jak píšu, čekal jsem něco jiného:) Po té první misi jsem myslel, že relax, budu střílet nácky jak na běžícím páse a ono nic. Ale hra je fajn.
Caelos: Už si tu hru moc nepamatuju, ale podle mojí dávné recenze jsem měl dojmy z misí úplně opačné. První stála za prd a až pak se to zlepšilo :D