Tenhle komentář bude zaměřen pro mě tradičně hlavně na technickou stránku hry. O hře sem neměl šajnu dokuď sem si ji nevšim v přidaných hrách. 3rd hry mám rád tak sem se na ni podíval. Tak předně zdá se, že hra vyšla na pc pouze v ruštině. Co sem sehnal verze tak všude byly sice en titulky, ale vytaženy z X360 verze. Neoficiálně. Dále, hra v pohodě šlape na W10 64, hráno ve FullHD. Podle překladu názvu hry v menu z azbuky by se hra měla spíš volat Simbiont. Hráno na klávesnicy s myší, ruská verze 1.0 gamepady nepodporuje, a taky kvůli skládaní genomu je to s myší pohodlnejší. Nakonec hráno v ruštině s cz titulky.

Samotná hra mi nejvíc připomíná další ruský klenot Collapse: Devastated World i pokračováním Collapse: The Rage , jak graficky tak hratelně. Podle popisu by se mohlo zdát, že můžete každou rukou ovládat jinou zbraň. Není tomu tak. Zbraňový arzenál je následující: na blízko tu máme klíč, zrezivělou trubku, katanu a bejzbolku a na dálku AK 74 a brokovnici, jo a granáty. Postupem času samotná postava přemorfuje ve zbraň takže vám nakonec zustanou jen Chitinové drápy a Energetické dělo. Samotná tahle proměna postavy se mi líbí, v každém dalším levelu je vidět její transformace v něco mimozemské.

Zmíněné superschopnosti jsou dvě pasivní: Evoluce a Transformace, a dále pět aktivních, funkčních s patřičníma klávesama. Symbióza, Vetřelčí pohled, Zuřivost, Izolace a Štít. Každá najde své časté využití.

Hru sem prošel za nějakých cca 20 hodin, s tím že sem sbíral i tzv bonusy, odkrývající v menu nějaké arty ze hry (přesně 44 kusů). Jo a ještě hra nemá na výběr obtížnost. Pro fanoušky víše uvedených her vřele doporučuji.